chrome firefox opera safari iexplorer

Народний музей імені Джозефа Конрада

  • 13375, Житомирська обл., Бердичівський р-н, с.Терехове, вул.Радянська,5
Про музей:

В с. Терехове діє районний народний музей ім. Дж. Конрада, в якому представлені документальні свідчення, експонати по історії сіл Терехове та Кикишівка, а також експозиція кімнати класика світової літератури, уродженця Бердичівського району Джозефа Конрада. Це єдиний в Україні і на території колишнього Радянського Союзу музей Джозефа Конрада, відкритий у 1987 році до 130-річчя від дня народження письменника.

За значні заслуги в пропаганді життя і творчості Джозефа Конрада, а також за активну участь у вивчені історії краю, історичному музеєві с. Терехове присвоєне звання “Народний” у 1993 році. Тут побували відомі вчені, письменники і шанувальники творчості Джозефа Конрада з багатьох країн світу.

6 серпня

Інші дати
Ілля Буяльський
1789 – український і російський анатом і хірург, засновник пластичної анатомії, учений європейського рівня. Автор унікального атласу «Анатоміко-хірургічні таблиці» (1828, 1835, 1852), у якому показано операції перев’язування великих артерій.
Розгорнути
Народився Володимир Фатальчук
(1903, м.Горохів, Волинська область  – 1981) - український художник. Автор ілюстрацій до книг «Антологія української поезії», «Лісова пісня» Лесі Українки, «Життя і творчість Тараса Шевченка», «Кобзар» Тараса Шевченка, «Українські народні пісні», автор ювілейних медалей та пам»ятних значків (1964-1965).
«Великий талант, вносячи частину самого себе у свій твір, створює цим новий стиль.» (Ілля Рєпін)
Розгорнути