chrome firefox opera safari iexplorer

Народний музей імені Джозефа Конрада

  • 13375, Житомирська обл., Бердичівський р-н, с.Терехове, вул.Радянська,5
Про музей:

В с. Терехове діє районний народний музей ім. Дж. Конрада, в якому представлені документальні свідчення, експонати по історії сіл Терехове та Кикишівка, а також експозиція кімнати класика світової літератури, уродженця Бердичівського району Джозефа Конрада. Це єдиний в Україні і на території колишнього Радянського Союзу музей Джозефа Конрада, відкритий у 1987 році до 130-річчя від дня народження письменника.

За значні заслуги в пропаганді життя і творчості Джозефа Конрада, а також за активну участь у вивчені історії краю, історичному музеєві с. Терехове присвоєне звання “Народний” у 1993 році. Тут побували відомі вчені, письменники і шанувальники творчості Джозефа Конрада з багатьох країн світу.

15 жовтня

Інші дати
Народився Дмитро Луценко
(1921, с.Березова Рудка, Полтавська область – 1989) – український поет. Автор текстів низки відомих пісень ("Києве мій", "Фронтовики", "Сивина", "Не шуми калинонько", "Мамина вишня", Осіннє золото").
Грає море зелене, Тихий день догора. Дорогими для мене Стали схили Дніпра, Де колишуться віти Закоханих мрій... Як тебе не любити, Києве мій! (Дмитро Луценко)
Розгорнути