chrome firefox opera safari iexplorer

Народний музей імені Джозефа Конрада

  • 13375, Житомирська обл., Бердичівський р-н, с.Терехове, вул.Радянська,5
Про музей:

В с. Терехове діє районний народний музей ім. Дж. Конрада, в якому представлені документальні свідчення, експонати по історії сіл Терехове та Кикишівка, а також експозиція кімнати класика світової літератури, уродженця Бердичівського району Джозефа Конрада. Це єдиний в Україні і на території колишнього Радянського Союзу музей Джозефа Конрада, відкритий у 1987 році до 130-річчя від дня народження письменника.

За значні заслуги в пропаганді життя і творчості Джозефа Конрада, а також за активну участь у вивчені історії краю, історичному музеєві с. Терехове присвоєне звання “Народний” у 1993 році. Тут побували відомі вчені, письменники і шанувальники творчості Джозефа Конрада з багатьох країн світу.

27 жовтня

Інші дати
Народився Леонід Павленко
(1924, с. Семенівка Полтавської обл. - 1998) - лікар-травознавець, автор книжок про лікування травами, збірок легенд, зокрема "Цілющі скарби", "Біла лілея", "Цвіт папороті" та ін.
Розгорнути
Народився Максим Березовський
(1745, м.Глухів, Сумська область - 1777) — український композитор, диригент, співак. Класик європейської музики, засновник хорового співу.
Розгорнути