chrome firefox opera safari iexplorer

Розівський районний краєзнавчий музей

  • Запорізька обл., Розівський район, смт. Розівка, вул. Леніна 92 (приміщення районного центру культури та дозвілля 2-й поверх).
  • (06162) 97-1-27
  • 8.00 – 17.00,
    перерва: 12.00 – 13.00
    вихідний день: субота,неділя
  • відвідування безкоштовне
Варто побачити: Тематичну виставку «Легенди Розівського краю»: фото, відео краєвидів району та заповідника „Кам’яні Могили”, експонати, макет історичної події 1223 р. - „Битва на річці Калці”.
Про музей:

Комунальний заклад „Розівський районний краєзнавчий музей” створено у 2009 році. Розпочав свою діяльність заклад 01.06.2010 року.

Метою музею  є вивчення, збереження та використання пам'яток природи, матеріальної і духовної культури, пов’язаних з історією та природою Розівського краю.

Розівський район має багату історичну спадщину, флору і фауну.

 

25 липня

Інші дати
Аркадій Сорока
1921 – народний художник України. Працював у жанрах натюрморту, пейзажу, портрета. Автор батальних діорам, жанрових та історичних картин.
Розгорнути
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути