chrome firefox opera safari iexplorer

Україна – Естонія – 4:0

29 травня 2012 о 09:13
FFU

Збірна України з футболу в першому товариському матчі на підготовчому зборі до Євро-2012 в Австрії розгромила естонців з рахунком 4:0.

Вже в дебюті матчу команді Блохіна вдалося відкрити рахунок в матчі: хороший пас під удар Ярмоленку віддав Назаренко, а динамівець метрів з тринадцяти потужно пробив по воротах суперників.

На 34-ій хвилині Ярмоленко заробив пенальті для «синьо-жовтих», який упевнено реалізував Гусєв.

Розгром збірної Естонії в кінцівці першого тайму оформив Воронін, який головою замкнув простріл з правого флангу у виконанні Девіча.

Відразу після перерви Шева і Мілевський створили четвертий гол у ворота естонської команди, який і став фінальним у цій зустрічі.