chrome firefox opera safari iexplorer

Справжня літня спека прийде в Україну у другій декаді червня

03 червня 2012 о 19:31
kolo.poltava.ua

Директор Українського гідрометеорологічного центру МНС України Микола Кульбіда в коментарі УНН повідомив, що справжня літня спека прийде в Україну у другій декаді червня, а в першій декаді очікується мінливий характер погоди по всій території України.

«У першій декаді червня погода в Україні буде мінливою. Будуть змінюватись атмосферні фронти, які будуть проходити один за одним. І, таким чином, високого температурного режиму в першій декаді ми не очікуємо. Буде переважно температура від 18 до 25 градусів тепла в денні години та нічна температура від 7 до 14 градусів тепла», – сказав співрозмовник агентства.

Крім того, за його словами, у першій декаді опадів буде небагато, але вони таки будуть час від часу.

«Стосовно подальшого розвитку, то тут складно говорити, але однозначно, що після такого помірного температурного режиму першої декади червня, я вважаю, що слід очікувати вже більш високих температур саме в другій декаді червня», – додав він.

На уточнююче запитання УНН, якою буде погода наступного тижня, співрозмовник агентства відповів: «Буде коливання температури від 23 до 28 тепла до 18-25 градусів. Тобто змінний температурний режим, але він є нормальним для цього періоду».

Як повідомляв УНН, український Гідрометцентр складатиме п’ятиденний прогноз погоди під час проведення ЄВРО-2012 на території України.

«Згідно з договором між Гідрометцентром та УЄФА, ми складатимемо прогноз погоди на п'ять днів наперед і доводитимемо його до адресатів, серед яких УЄФА у Швейцарії та всі оргкомітети на місцях», – сказав М.Кульбіда.

Розділи: Довкілля

27 липня

Інші дати
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі