chrome firefox opera safari iexplorer

Справжня літня спека прийде в Україну у другій декаді червня

03 червня 2012 о 19:31
kolo.poltava.ua

Директор Українського гідрометеорологічного центру МНС України Микола Кульбіда в коментарі УНН повідомив, що справжня літня спека прийде в Україну у другій декаді червня, а в першій декаді очікується мінливий характер погоди по всій території України.

«У першій декаді червня погода в Україні буде мінливою. Будуть змінюватись атмосферні фронти, які будуть проходити один за одним. І, таким чином, високого температурного режиму в першій декаді ми не очікуємо. Буде переважно температура від 18 до 25 градусів тепла в денні години та нічна температура від 7 до 14 градусів тепла», – сказав співрозмовник агентства.

Крім того, за його словами, у першій декаді опадів буде небагато, але вони таки будуть час від часу.

«Стосовно подальшого розвитку, то тут складно говорити, але однозначно, що після такого помірного температурного режиму першої декади червня, я вважаю, що слід очікувати вже більш високих температур саме в другій декаді червня», – додав він.

На уточнююче запитання УНН, якою буде погода наступного тижня, співрозмовник агентства відповів: «Буде коливання температури від 23 до 28 тепла до 18-25 градусів. Тобто змінний температурний режим, але він є нормальним для цього періоду».

Як повідомляв УНН, український Гідрометцентр складатиме п’ятиденний прогноз погоди під час проведення ЄВРО-2012 на території України.

«Згідно з договором між Гідрометцентром та УЄФА, ми складатимемо прогноз погоди на п'ять днів наперед і доводитимемо його до адресатів, серед яких УЄФА у Швейцарії та всі оргкомітети на місцях», – сказав М.Кульбіда.

Розділи: Довкілля

29 травня

Інші дати
Народився Петро Карманський
(1878, м. Цєшанув, Польща - 1956) - український поет, педагог,перекладач, член групи письменників "Молода муза". Представник раннього українського модернізму. Автор збірок віршів "З теки самовбивці", "Блудні огні", "До сонця". Переклав "Божественну комедію" Данте, окремі твори Гюго та ін.
Засну, як легіт, в сірій скибі, Розвіюсь, мов рідка імла, Візьму з собою злидні й болі, Оставлю вам самі діла. (Петро Карманський)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі