chrome firefox opera safari iexplorer

Шацький національний парк перетворили на сміттєзвалище. Фото

12 жовтня 2012 о 09:11
Шацький національний природній парк перетворили на звалище сміття.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив тележурналіст Олексій Шатохін, який в серпні відпочивав тут зі своєю родиною.

За словами Олексія, мешканці звозять сюди сміття, інколи підпалюючи його.

На фото видно, як дитина на веловипеді кружляє біля сміття, що горить.

Шацький національний природний парк — національний парк в Україні, розташований у Шацькому районі Волинської області. Створений 28 грудня 1983 року для охорони рідкісних природних комплексів у районі Шацьких озер.

Заповідна зона — 5 144,9 га. Загальна кількість видів рослин, що ростуть на території парку — 789, з них 32 занесені в Червону книгу України. На території парку живуть 33 види, занесених у Червону книгу України.

Шацький національний природний парк. Залісся. с. Пульмо. 1000 м від о. Світязь. Зліва, під заросшими пагорбами, тонни закопаного сміття. Праворуч, вдалині, рожева смуга — частина згорівшого цього року лісу


Місцеві мешканці


Шацький національний природний парк. Залісся. 800 м до о. Світязь. До звалища багато хто не дістається


На задньому дворі помешкання працівників ШНПП. Єдине місце, де вдалося побачити такі щити

 

Текст і фото Української правди. Життя.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути