chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні надійшов у продаж перший номер Vogue Україна

21 лютого 2013 о 09:16
UMH Group

Сьогодні, 21 лютого, в продаж надійшов перший номер Vogue Україна, вітчизняна версія одного із найбільш авторитетних і респектабельних модних журналів у світі.

Як повідомили Корреспондент.biz в UMH group, одночасно було запущено онлайн-ресурс vogue.ua, який розвиватиметься разом з друкованим виданням.

Перший номер культового видання містить більш ніж 300 шпальт ексклюзивного модного контенту, його обкладинку прикрасила супермодель українського походження Дар'я Вербова, яка вже кілька років входить до списку найвідоміших моделей світу.

«Головне завдання Vogue Україна сьогодні — кардинально змінити fashion-простір нашої країни. Ми впевнені, що Vogue в Україні стане путівником в світі краси і розкоші для успішних українських жінок. Наша читачка — розумна і стильна, з почуттям гумору і добрим смаком. В кожному номері вона знайде найкращі фотозйомки, нариси про цікавих особистостей, репортажі з Тижнів моди, статті про стиль і культуру», — зазначила головний редактор журналу Маша Цуканова.

Вона зазначила, що у першому випуску в одній зйомці вдалося зібрати десятку найзатребуваніших українських моделей — від заслуженої Сніжани Онопко та затребуваної Алли Костромічевої до багатообіцяючої Антоніни Васильченко.

«Разом з партнерами, однією з найуспішніших американських мультимедійних компаній Condé Nast International, ми створюємо в Україні унікальний продукт. UMH group привела в країну бренд зі 120-річною історією, величезним авторитетом у світі моди, зоряною командою і сучасними медіатехнологіями. Запуск Vogue в Україні для нас — це великий стратегічний крок, який закріпить лідерські позиції групи на медіаринку», — говорить президент UMH group Борис Ложкін.

Тим часом, президент з розвитку нових ринків Condé Nast Керол Корнюо висловив переконання, що поява Vogue Україна надасть значний вплив на місцевий ринок, який «відкриє для себе нове значення якості і розкоші».

25 березня

Інші дати
Народився Олександр Безбородько
(1747, м.Глухів Сумська область - 1799) – козацький полковник, світліший князь Російської імперії, канцлер уряду Катерини II, мав значний вплив на царя Павла І. Добився відновлення Генерального суду і деяких інших установ Гетьманщини, скасованих за Катерини II. Склав повний список гетьманів України, генеральних суддів і підскарбіїв, генеральних осавулів, писарів, хорунжих, а також полковників дев'яти українських полків, які становили військо гетьмана В 1805 -1807 рр. на надані ним кошти в Ніжині був заснований ліцей.
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі