chrome firefox opera safari iexplorer

Бабине літо в Україну прийде вже 15 вересня

03 вересня 2013 о 16:13

З другого вересня в Україну прийде новий циклон, який принесе дощі і прохолодну погоду. За прогнозами синоптиків, з 15 вересня в Україні потеплішає.

Українські синоптики очікують настання бабиного літа вже після 15 вересня. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник директора Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко.

«Після нинішнього короткочасного похолодання в Україну має повернутися тепло. Ми сподіваємося на його повернення все ж у другій декаді вересня», — сказав він.

За його словами, нинішній період похолодання, ймовірно і зумовить настання першого періоду бабиного літа в Україні.

Зазначимо, що протягом 2-8 вересня в Україну прийде новий циклон, який принесе похолодання і сильні дощі. Температура повітря становитиме вночі 5-12, вдень 15-18 градусів тепла. У західних і південних областях вночі 10-15, вдень 18-24 градусів тепла.

У Києві 3-4 вересня дощі і пориви північно-західного вітру 15-20 м/с, 5-7 вересня без опадів. Температура повітря на тижні в столиці вночі +10, вдень +14-16

Джерело: ZN.UA
Розділи: Довкілля

8 травня

Інші дати
Микола Козловський
1921 –  український майстер фотографічних справ. Лауреат Шевченківської премії за фотоальбом «Києве мій».  
Розгорнути
Народився Данило Лідер
(1917, с. Вікторівка, Росія - 2002) - художник театру, педагог. Народний художник України. Серед найвідоміших робіт: оформлення вистав "Ярослав Мудрий" І. Кочерги, "Король Лір" В. Шекспіра, "Дядя Ваня" А. Чехова, "Візит старої дами" Ф. Дюрренматта, "Тев'є-Тевель" за Шолом Алейхемом.
Розгорнути
Народилася Надія Кибальчич
(1878, с. Ясногород Житомирської обл. - 1914) - українська письменниця, перекладачка. Автор книжок "Поезії", "Дитячі оповідання", "Малий Ніно", "Спогади кота Сивка" та ін.
Розгорнути
Народився Василь Вовк-Карачевський
(1834, с. Дуболучівка Чернігівської обл. - 1893) - український громадсько-культурний діяч, публіцист, перекладач, Автор публіцистичних сатей, історичних досліджень ("Канів і його коротка історія"), перекладів праць М. Костомарова, М. Дашкевича, В. Антоновича.
Розгорнути