chrome firefox opera safari iexplorer

Безвіз – це знак подяки Європи українському народові, а не владі — Томенко

13 червня 2017 о 10:30

Чесно, третій день мовчу про владну й порохоботську шоуманію під гаслом «Я святкую безвіз». Концерти, флешмоби, фейсбукперекличка, гейпарад... одним словом, — місячні святкові заходи, визначені провладною партією чи партіями та місцевими чиновниками…

Нагадаю, що безвіз був ГОЛОВНОЮ ОБІЦЯНКОЮ ПЕТРА ПОРОШЕНКА, яку він обіцяв виконати ще у перший рік свого президентства, тобто у 2015-му: «Можливість вільно подорожувати до Європи дасть якнайшвидше запровадження безвізового режиму з ЄС протягом уже першого року мого президентства».

І переконаний: безвіз точно був би і у 2015, якби не фанатична ЖАДІБНІСТЬ, НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМ І БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВЛАДИ!

Якби рошенівські «любі друзі», чернівецькі «однокласники» й вінницькі «базарники» хоча би 50% робочого часу працювали на Україну, а не 90% — на свої кишені, то Україна не стала би державою бідних людей із найбагатшою у світі владою!!!

Тому БЕЗВІЗ — ЦЕ ЗНАК ПОВАГИ ЄВРОПИ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, що мужньо тягне на собі й оборону європейської цивілізації, й захист та виживання своїх родин.

Тому прохання й вимога до влади у справі безвізу: ЗУПИНІТЬ ВАШІ ШОУ І ПОДЯКУЙТЕ ТЕРПЛЯЧОМУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі