chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні в Україні відзначають День бібліотек

30 вересня 2011 о 10:40

30 вересня вітчизняні бібліотеки відзначають своє професійне свято. Цей день не пройшов повз увагу Української Бібліотечної Асоціації – щороку ця організація влаштовує акції підтримки бібліотек по всій Україні.

Минулого року організатори Дня бібліотек проводили флеш-моб, який був спрямований на залучення читачів до бібліотек. Цього року відбудеться перфоменс – мистецька акція, в якій особа чи група осіб виконує специфічні дії, що мають концептуальне значення і передбачають певне естетичне сприйняття та інтерпретацію.

Дійство розпочнеться об 11 годині біля Українського дому. Тут пройдуть читання в підтримку всеукраїнського Дня бібліотек.

В бібліотечному перфоменсі будуть залучені  і студенти, і перехожі, які показуватимуть дійство (читання книг, демонстрація відповідних плакатів та гасел), що буде спонукати людей читати та приходити до бібліотек, а також дізнатися, що є таке свято як День бібліотек.

«Мета заходу – сформувати відповідне ставлення і культуру читання у людини, а також нагадати, що бібліотеку варто відвідувати», — зазначає PR-менеджер УБА, Оксана Бояринова.

В цей день українська бібліотечна асоціація закликає всю бібліотечну громадськість, партнерів і друзів відзначити Всеукраїнський день бібліотек у новому форматі загальнонародного свята.

За інформацією прес-служби, Президія та актив УБА розробили рекомендації  щодо проведення загальноукраїнських акцій до Дня бібліотек 2011, з якими Ви можете ознайомитися тут.

«Рідна країна»

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути