chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні готується випуск електронних підручників для школярів

20 вересня 2010 о 09:01

Генеральний директор Державного спеціалізованого видавництва «Освіта» Тамара Ткаченко повідомила, що їх видавництво працює над підготовкою електронного підручника для школярів

Про це вона повідомила під час прес-конференції у Києві, передає ІМК.

«Цей підручник у собі об’єднує всі книжки і всі підручники, які є у школах. Тому на сьогодні ми практично підготували всі авторські угоди й тексти, які необхідно розмістити в цьому підручнику. Також підготовлено цей підручник і з технічної точки зору. Він зможе не лише відображати різноманітні шкільні підручники, але й допоможе робити конспекти», — зазначила вона.

За словами Т.Ткаченко, електронний підручник — це дуже зручна, але й дуже дорога річ.

«На сьогодні виробники такого підручника кажуть, що його можна буде здешевити, можливо, до 300 доларів. Але й це дуже велика сума, і батькам накладно купувати цей підручник за свої гроші», — додала Т.Ткаченко.
 
Водночас гендиректор видавництва повідомила, що є елітні школи, де цікавляться такими підручниками.

«Можливо, в цьому році вони будуть навчати своїх дітей за такими підручниками, але на сьогодні дуже небагато дітей можуть дозволити навчатися за ними. Ми працюємо в цьому напрямку і сподіваємось, що колись буде такий час, коли держава зможе фінансувати такі підручники, або ж можуть бути кредити, які батьки виплачуватимуть протягом 10-ти років. Бо коли будуть електронні підручники, не потрібно буде щороку купувати звичайні», — розповіла Т.Ткаченко.

Нагадаємо, як повідомив міністр освіти Дмитро Табачник, у цьому навчальному році українські школи будуть повністю забезпечені новими підручниками тільки у листопаді.

Як повідомлялось раніше, Міносвіти розмістило електронні версії перших параграфів підручників для 10-го класу в Інтернеті.

За матеріалами: Освіта.ua

30 березня

Інші дати
Година землі
Година Землі – це міжнародна щорічна година, яка завжди проводиться в останню суботу березня закликаючи людей вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину. Розпочинається акція о 20:30 годині і триватиме до 21:30. Саме в цей період багатьох людей закликають зекономити світло хоча б на 60 хвилин. 
Розгорнути
Олексій Івахненко
1913 – український учений у галузі інформатики, обчислювальної техніки, автоматичного керування, кібернетики і математичного моделювання. Академік НАН України.
 
Розгорнути
Олексій Коломійченко
1898 –  український отоларинголог. Вперше в Україні застосував видалення сторонніх тіл з гортані, трахеї та бронхів без трахеотомії. Автор праць з проблем новоутворень вуха, горла і носа, отосклерозу тощо. Створив українську школу отоларингологів.
Розгорнути
Борис Романицький 
1891 – визначний театральний режисер і актор. Народний артист СРСР. Співзасновник і художній керівник Театру ім. М. Заньковецької, спочатку мандрівного, а з 1931 р. – стаціонарного в Запоріжжі, з 1944 р. – у Львові. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути
Народився Микола Барабашов
(1894, м. Харків – 1971) - український астроном, дослідник Місяця і планет Сонячної Системи. Іменем М.Барабашова названо малу планету та кратер на Марсі.
Розгорнути
1922 року у Києві створений театр-студія «Березіль»
(нині - Харківський державний академічний драматичний театр ім. Т.Шевченка)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...