chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві десятки вулиць з однаковими назвами

26 березня 2011 о 13:48

Загубитися у Києві — не так і важко, не те що туристам, а й місцевим мешканцям. Усе через те, що у Києві — десятки однойменних вулиць.

Наприклад, є у Києві кілька вулиць Суворова: у Печерському районі Києва, де зовсім поруч станції метро, фешенебельні магазини та багатоповерхівки, а також на іншому березі Дніпра, де немає метро та інтенсивного руху автомобілів. Для місцевих жителів така ситуація створює проблеми та постійну плутанину у пошті.

Мешканці Лаврської — столичні рекордсмени зі зміни документів. Цій вулиці давали нове ім’я вже кілька разів — спочатку Січневого повстання, потім Івана Мазепи, тепер вона —  Лаврська.

Нарікають на такі перейменування і працівники офісів. Пошту доводиться розшукувати, клієнтам роз’яснювати, як доїхати.

Тетяна Слободяник, працівник страхової компанії: «Ми розповідаємо так — що вулиця Лаврська, це вона колись була вулиця Мазепи, а до того вона була вулиця Січневого повстання і дуже важко людям просто зорієнтуватися».

Найбільше дошкуляють вулиці-двійники та регулярні зміни вказівних табличок таксистам. GPS-навігатор губиться, люди невдоволені, куди їхати — невідомо.

Олег, таксист: «Краще було би так, як в Америці — сьома, восьма вулиця, двадцята, п’ятдесята…»

До Єврочемпіонату уболівальники мають побачити Київ справжнім європейським містом. Утім, людей може чекати сюрприз — 6 вулиць Леніна, 6 Садових, по 3 Щорса, Шевченка, Хмельницького. Список однойменних місць у Києві довгий — понад 2 десятки. Проте до Євро це хочуть виправити.

Олександр Бригинець, голова комісії Київради з питань культури та туризму: «Ми склали цей список вулиць однакових, але поки за перейменування активно не взялися. Чому? Тому, що ми знаємо назви вулиць, які треба замінити, але ще треба визначитися з новими іменами цих вулиць».

Незабаром у місті перейменують близько 10-ти вулиць. Їх назвуть на честь уславлених акторів театру імені Івана Франка та Лесі Українки.

20 листопада

Інші дати
Всесвітній день дитини
Свято виникло в середині минулого століття, а саме в 1954-му році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію № 836 (IX), рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року.
Розгорнути
Народився Георгій Кониський
(1717, м.Ніжин, Чернігівська область – 1795) – український письменник, філософ, церковний і культурний діяч. Автор віршів на релігійну тему, драми «Воскресіння мертвих», численних проповідей, курсу піїтики.
«Кращою є набута вірою і заслугами слава глави держави, ніж та, що набута лестощами». (Георгій Кониський)
Розгорнути