chrome firefox opera safari iexplorer

Мінкульт визначився із гастрольним збором для іноземних артистів

07 квітня 2011 о 15:56

У Міністерстві культури доопрацьовано нову редакцію проекту закону «Про внесення змін до закону України «Про гастрольні заходи в Україні».

Як стало відомо ZN.UA, згідно з документом буде встановлено нову оплату за оформлення та видання свідоцтв на проведення гастрольних акцій у нашій країні.

Тобто, за оформлення і видання свідоцтва на проведення гастрольного заходу (окрім благодійних, а також тих акцій, які проходять за участю українських національних, державних чи комунальних установ культури) стягується оплата у таких розмірах:

  • для гастрольних акцій за участю творчих колективів та окремих виконавців у жанрах театрального, академічного, музичного, народного, фольклорного мистецтва — 1% від аншлагової вартості гастрольного заходу.
  • для гастрольних заходів за участю естрадних, циркових колективів, а також окремих артистів у цих жанрах — 3% від аншлагової вартості заходу.

У той же час 5% від аншлагової вартості (такого ж гастрольного заходу) передбачено для шоу-програм усіх видів. У тому числі і в нічних клубах, у вар'єте, у ресторанах, у кафе, інших розважальних закладах — за участю колективів та окремих виконавців.

У новій редакції документа передбачено норму, згідно з якою на території України оплату за оформлення та видання свідоцтв на проведення гастрольних заходів здійснює безпосередній організатор таких акцій.

А самі свідоцтва може бути видано Міністерством культури Автономної республіки Крим, Управліннями обласних — з Київської та Севастопольської — міських державних адміністрацій.

А кошти, отримані після оплати за оформлення і видання таких свідоцтв будуть направлятися до Державного спеціалізованого фонду підтримки гастрольної діяльності вітчизняних творчих колективів і окремих виконавців.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути