chrome firefox opera safari iexplorer

Прихильники Олімпіади-2022 вже почали ділити «Тисовець»

20 квітня 2011 о 16:09

Туристично-спортивний комплекс «Тисовець», що на Львівщині, для підготовки до Олімпіади-2022 буде передано від Міністерства оборони України «державній структурі, яка буде зводити об’єкти під Зимову Олімпіаду 2022 року».

Про це 20 квітня у коментарі ZAXID.NET повідомив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк.

«Мова йде про передачу від Міноборони тільки державній структурі, яка буде зводити об’єкти під Зимову Олімпіаду 2022 року», – запевнив Михайло Цимбалюк.

З його слів, це може бути як державна структура, аналогом якої є сьогодні Нацагентство з підготовки до Євро-2012, так і місцеві органи влади.

«Коли зможемо захистити свою стратегію перед Кабміном, тоді і буде прийнято відповідне рішення», – уточнив голова ЛОДА. Також він додав: «До літа цього року ми повинні знати чітку картину».

Зазначимо, про питання передачі «Тисовця» від Міноборони також йшлося під час візиту до Львова Президента Віктора Януковича 11 квітня.

Нагадаємо, раніше директор «Тисовця», полковник Володимир Мельников зазначав: «Спортивна база «Тисовець» є державною структурою, була, є, залишається нею. Це не приватна структура, держава буде вирішувати щодо форми власності, і яким чином це буде відбуватися. Я думаю, усе буде в державній власності, адже гроші вкладає держава».

Також 11 квітня у Львові віце-прем'єр – міністр інфраструктури України Борис Колесніков заявив, що для досягнення такої амбітної мети як «Олімпійська надія-2022», «ми маємо пройти кілька етапів». Перший етап розпочнеться 1 червня 2011 року. Він триватиме три роки. Під час другого етапу (з 2015 до 2022 року) заплановано добудувати решту необхідних об’єктів. «Спортивна база в Тисовці стане головною ареною для змагань з біатлону та лижних перегонів, у Воловці слід провести змагання з швидкісного спуску, супергіганту і суперкомбінації. Славське буде перетворено на центр гірськолижного порту, змагань зі слалому та слалому-гіганту», – сказав Колесніков.

30 березня

Інші дати
Година землі
Година Землі – це міжнародна щорічна година, яка завжди проводиться в останню суботу березня закликаючи людей вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину. Розпочинається акція о 20:30 годині і триватиме до 21:30. Саме в цей період багатьох людей закликають зекономити світло хоча б на 60 хвилин. 
Розгорнути
Олексій Івахненко
1913 – український учений у галузі інформатики, обчислювальної техніки, автоматичного керування, кібернетики і математичного моделювання. Академік НАН України.
 
Розгорнути
Олексій Коломійченко
1898 –  український отоларинголог. Вперше в Україні застосував видалення сторонніх тіл з гортані, трахеї та бронхів без трахеотомії. Автор праць з проблем новоутворень вуха, горла і носа, отосклерозу тощо. Створив українську школу отоларингологів.
Розгорнути
Борис Романицький 
1891 – визначний театральний режисер і актор. Народний артист СРСР. Співзасновник і художній керівник Театру ім. М. Заньковецької, спочатку мандрівного, а з 1931 р. – стаціонарного в Запоріжжі, з 1944 р. – у Львові. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути
Народився Микола Барабашов
(1894, м. Харків – 1971) - український астроном, дослідник Місяця і планет Сонячної Системи. Іменем М.Барабашова названо малу планету та кратер на Марсі.
Розгорнути
1922 року у Києві створений театр-студія «Березіль»
(нині - Харківський державний академічний драматичний театр ім. Т.Шевченка)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...