chrome firefox opera safari iexplorer

На День Перемоги параду не буде

04 травня 2011 о 09:06

На День Перемоги параду військ і огляду техніки не буде.

Про це пише газета «Сегодня» з посиланням на співробітника департаменту Міноборони у зв'язках зі ЗМІ Дмитра Гуцуляка.

За його словами, планується, що в містах-героях (Київ, Одеса, Севастополь, Керч), а також у Львові, Вінниці, Дніпропетровську та Чернігові буде урочиста хода зведених батальйонів військ гарнізону і військових оркестрів.

Також у всіх цих містах пролунають святкові феєрверки.

У той же час великий парад готують на 20-річчя Незалежності.

 

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі