chrome firefox opera safari iexplorer

З центра Києва приберуть великі біг-борди

13 травня 2011 о 10:15

Максимальна площа наземних рекламних засобів у центрі Києва не перевищуватиме 8 м2.

Про це повідомили у прес-службі Київської адміністрації.

Крім того, згідно з меморандумом, підписаним між столичною владою та операторами зовнішньої реклами столиці 5 квітня, загальна кількість наземної реклами не повинна перевищувати кількості, встановленої відповідно до Концепції розвитку зовнішньої реклами в місті та проектів комплексного благоустрою.

Так, наразі, Головне управління з питань реклами має провести консультації з розповсюджувачами зовнішньої реклами, рекламні засоби яких підпадають під дію цього розпорядження, щодо зменшення їхньої кількості та площі.

Також профільне управління має надати пропозиції розповсюджувачам зовнішньої реклами про переміщення з центральної частини Києва засобів, які перевищують встановлену розпорядженням кількість.

Протягом місяця ГУ містобудування та архітектури спільно з ГУ з питань реклами мають розробити та внести на затвердження типовий класифікатор рекламних засобів.

Графік приведення рекламних засобів у відповідність до вимог розпорядження розбили на три етапи: перший — до 31 серпня цього року (Європейська площа, Льва Толстого, Майдан Незалежності, Бессарабка, Хрещатик тощо), другий — до 30 листопада цього року (площі І. Франка, Контрактова, Поштова, Слави, Спортивна, Арсенальна, Вокзальна, Перемоги та прилеглі до них вулиці) та третій — до 31 березня 2012.

 

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...