chrome firefox opera safari iexplorer

Рейдери не пустили судового виконавця у приміщення «Сяйва»

13 липня 2011 о 13:22

12 липня судовий виконавець Шевченківської державної виконавчої служби згідно з постановою Госпсуду Києва намагався зайти у приміщення книгарні «Сяйво», яку на початку минулого року захопили рейдери. Однак йому не відчинили, пише Gazeta.ua.

За словами адвоката книгарні Олега Короля, людям, які захопили «Сяйво» надіслали припис про те, що 12 липня буде входження.

«Охоронці цього будинку розповідають, що в приміщення книгарні постійно чергують від 2 до 4 осіб. Та ці бандити плювати хотіли на владу і державу», — сказав Король.

Він також розповів, що за свідченнями мешканців будинку, всередині у книгарні все зруйновано.

«Приміщення було приватизоване з різницею у 23 квадратних метри. За це мають відповідати чиновники БТІ, Шевченківської райради і керівник Шевченківського району Віктор Пилипишин, який підписав рішення сесії про приватизацію. Щоб кінці покласти у воду, вони навіть стіни тут зруйнували. Тепер довести чиюсь провину нереально», — наголосив Король.

Захисники книгарні перед центральним входом до магазину побудували стіну з картонних коробок. До них прикріпили написи: «Корупція чиновників», «Корупційний бар'єр», «Знищувачі книгарні», «Банда Черновецького».

Представник книгарні Костянтин Клімашенко дерев'яною битою потрощив коробки. Потім із заґратованого вікна книгарні зірвав плакат із зображенням книг. З підземного переходу одразу ж вибігли два міліціонери. Попросили припинити.

«Це наше майно, ми маємо право ним розпоряджатися. Тут зібралася громада Києва і ми хочемо проникнути всередину. А ви хіба не належите до громади Києва», — сказав Клімашенко.

За словами Короля, повторний припис державного виконавця передбачає накладання штрафу у розмірі 340 гривень. Якщо і другий припис не виконується, то суд ухвалює постанову про примусове входження. Тоді двері будуть зрізані відповідними службами і виконавець безперешкодно зайде всередину.

Як відомо, у вересні 2009 року управління комунальної власності Шевченківської райадміністрації продало приміщення «Сяйва» площею 383 кв. м на аукціоні ТОВ «Абріль-Студіо» за 2,248 мільйона гривень.

 

Приватизація приміщення стала можливою після прийняття Шевченківською райрадою рішення про його включення в перелік об'єктів комунальної власності району, що підлягають продажу на аукціоні.

17 травня Господарський суд Києва повернув приміщення в комунальну власність, а 29 червня прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом незаконного відчуження приміщення «Сяйва».

Київська адміністрація сподівається на поновлення роботи книгарні «Сяйво» до кінця року.

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути