chrome firefox opera safari iexplorer

Українська Вікіпедія вийшла на 14-е місце в світі

31 серпня 2011 о 19:10

Сьогодні українська Вікіпедія за числом статей обігнала норвезьку і вийшла на 14-е місце серед 282 Вікіпедій різними мовами світу. Про це повідомили у прес-службі енциклопедії.

В 9:45 за київським часом в українській Вікіпедії було 311 200 статей, а у норвежців — 311 199.

311 200-ю стала стаття про Білки — зупиночний пункт Південно-Західної залізниці. Автор статті — Анатолій Гончаров, який редагує Вікіпедію з 2005 року і за цей час започаткував більше 1300 нових статей та зробив понад 60 тисяч редагувань, посівши серед редакторів української Вікіпедії 11-е місце за активністю.

Ще на початку серпня цього року Вікіпедія норвезькою мовою мала на 3100 більше статей, ніж Вікіпедія українською. Протягом останнього місяця норвезьку Вікіпедію редагувало 1984 людей, а українську 1589.

Вікіпедія де-факто є основним джерелом енциклопедичної інформації для переважної більшості користувачів інтернету у всьому світі. За охопленням інтернет аудиторії Вікіпедія в Україні займає 6-е місце з показником 60%.

Вікіпедія є безоплатною для користування, вільною для редагування будь-ким. Вікіпедія не містить реклами і утримується за рахунок добровільних пожертв окремих осіб і організацій.

25 квітня

Інші дати
Вероніка Черняхівська 
1900 – українська письменниця, поетеса-лірик, перекладачка (медичні праці, «Місячна долина» Дж. Лондона, «Прорість» Е. Золя, «Олівер Твіст» Ч. Діккенса). Онука письменника М. Старицького.
Розгорнути
Народився Микола Трублаїні (Трублаєвський Микола)
(1907, с. Вільшанка, Вінницька область – 1941) - український письменник, автор творів для дітей та юнацтва - «Мандрівки», «Шхуна «Колумб», науково-фантастичного роману «Глибинний шлях».
«Будь хоробрим, витривалим. Це потрібно для Батьківщини, для тебе самого. Учись у мужніх, кмітливих, стійких, наслідуй їх. Вони допоможуть тобі стати справжнім громадянином...» (Микола Трублаїні)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...