chrome firefox opera safari iexplorer

До Трускавця на кінофестиваль приїде Вероніка Кастро

09 вересня 2011 о 11:53

Львівську область відвідає зірка мексиканських серіалів Вероніка Кастро. Актриса братиме участь у кінофестивалі. Про це повідомив гендиректор фестивалю Ігор Карпін.

З його слів, зараз ведуться переговори про райдера зірки. Кінофестиваль пройде в Трускавці 6-12 листопада. Кінофестиваль відбудеться вдруге.

Зазначимо, відомий режисера Єжи Гоффман, якого також очікували на фестивалі, швидше за все не приїде.

Зараз ведуться переговори з акторами Олександром Домогаровим, Гошею Куценком, Дмитром Пєвцовим та іншими.

Вероніка Кастор відома за зйомками у серіалах «Багаті теж плачуть» і «Дика Роза», які були популярні в країнах колишнього Радянського Союзу на початку 90-х років минулого століття.

30 липня

Інші дати
Народився Олександр Шульгин
(1889, с.Софине, Полтавська область – 1960), український політичний та державний діяч, історик-соціолог, публіцист, член Центральної Ради,  перший міністр закордонних справ УНР, Голова уряду УНР в екзилі.  
Тихе батьківське поле за поліським селом розляглось. Все чекає когось, не діждеться когось. Чує кроки господаря, чує дотик руки. І снагою життя наливаються вщерть колоски. Наливаються сонцем, вітрами, теплом, споконвічним, живим, невмирущим зерном. (Микола Сингаївський)
Розгорнути