chrome firefox opera safari iexplorer

Ліки дорожчатимуть кожні півроку

08 вересня 2011 о 10:37

Кабінет міністрів заборонив змінювати ціни на лікичастіше, ніж раз на півроку і з вересня запровадив обов'язкову реєстрацію оптово-відпускних цін на ліки, що купувалися за бюджетні кошти, і медичні вироби.

Раніше зміна ціни допускалася раз на місяць, повідомили у прес-службі Кабміну.

Згідно з оприлюдненою в середу, 7 вересня, постановою Кабміну, підставами для корекції ціни є зміни цін на сировину і матеріали, накладних витрат або курсу валют.

Для реєстрації ціни, згідно з новим порядком, заявникові необхідно подати в Мінохоронздоров'я інформаційну довідку про зареєстровані ціни на ліки і медвироби в країнах їх походження, копію декларації митної вартості ліків разом з розрахунками оптово-відпускної ціни.

Внесені до 1 вересня 2011 року в реєстр ціни підлягають перереєстрації до 1 січня 2012 року.

Як повідомлялось, у результаті проходження через ланцюжок посередників ціни на ліки в українських аптеках відрізняються від ціни виробника в 10 разів.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...