chrome firefox opera safari iexplorer

На вихідних у Києві пройде фестиваль українського бойового звичаю

01 жовтня 2011 о 11:13

1-2 жовтня у Києві вже вчетверте пройде Всеукраїнський фестиваль українського бойового звичаю «Гайдамака».

Організатором фестивалю є громадська організація «Братство козацького бойового звичаю «Спас». Фестиваль покликаний сприяти відновленню козацького духу, показу бойового звичаю войовничого козацтва, піднесенню національної свідомості сучасних українців, повідомляють організатори.

Цього року в рамках фестивалю «Гайдамака» відбудеться «Козак-квест». Команди-учасниці, котрі покажуть найкращі результати отримають 1000, 750 та 500 гривень козацьким «золотом».

Козацьке «золото» буде упаковене у мішечки та підійде для оплати товарів та послуг по всій території України.Крім того, команда-переможець отримає пам'ятний подарунок від організаторів фестивалю.

Поміж іншим, всі учасники отримають чудову можливість побротись у справжніх козацьких забавах, яких не знайдеш на вулицях сучасного міста, зможуть перевірити свої сили та знання, а під кінець насиченого дня усі охочі зможуть посмакувати ще й неперевершеним козацьким кулішем. Тим же, хто не виграє, партнери та друзі фестивалю «Гайдамака» теж приготували невеличкі гостинці.

Квест-змагання проходитимуть 1 жовтня між командами по 5 людей та триватимуть близько 3-х годин. На себе бажано вдягнути міцний осінній одяг, з яким не шкода погігати хащами Труханого острова та повалятись на траві.Решту вам розажуть та покажуть уже на місці, повідомляють організатори.

З детальною програмою фестивалю можна ознайомитися тут.

За матеріалами  thisisukraine

 

 

 

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути