chrome firefox opera safari iexplorer

У Київському зоопарку знову труять тварин

17 жовтня 2011 о 10:53

Через місяць після смерті у Київському зоопарку 4-річного червонокнижного оленя Давида стали відомі результати розтину — він загинув від отруєння

Про це газеті «Сегодня» розповів директор зоопарку Олексій Толстоухов. «Ми дізналися, що оленя отруїли щурячою отрутою. Це жах», — каже Толстоухов. Більше того, за словами директора, сьогодні звільняться 2 ветлікарі зоопарку, ще 3 написали заяву про звільнення з 1 листопада. «Тому тепер у зоопарку один ветеринар — я», — сказав директор.

Причина масового звільнення, за версією директора, — лікарям набридло слухати критику у свій бік, мовляв, вони не можуть вилікувати тварин. З інших причин масового відходу «Айболитів» — нібито їм заборонили «підробляти» на лікуванні домашніх тварин киян.

«Сюди приїжджали депутати зі своїми котиками і собачками. Екс-президент Віктор Ющенко привозив до нас зі свого маєтку оленя зі зламаною ногою. Усі платили тільки за ліки», — говорить Толстоухов. Ветеринари в особистій бесіді зізнаються, що не хочуть працювати зі старою колекцією. «Тут бегемот на останньому подиху, тигра заморили голодом, жираф хворіє», — сказав один з лікарів.

17 листопада

Інші дати
Міжнародний день студентів
Цей день приурочений події, яка сталася в колись окупованої нацистами Чехословаччини. 28-го жовтня 1939-го року студенти та викладачі празьких університетів виступили на мирну демонстрацію на знак річниці утворення свого історичного держави. Фашисти, побачивши непокору з боку народу захопленої ними території, цинічно розігнали цю мирну демонстрацію, застосовуючи властиву їм жорстокість, внаслідок чого був убитий Ян Оплетал, один із студентів медичного факультету. Його похорони переросли у відкриту і масову акцію протесту. Почалися арешти. З ранку, 17-го листопада 1939-го року, прагнучи придушити виниклий настрій народних мас, карателі оточили празькі студентські гуртожитки і заарештували понад 1200-т студентів, а також ряд представників викладацького складу, з яких дев’ятеро активістів та студентів цього руху демонстративно стратили в катівнях в’язниці празького району Рузіне без суду. Решта були відправлені в концтабір Заксенхаузен. Побоюючись подальшого опору, за особистим наказом Гітлера всі вищі навчальні заклади Чехії були закриті до кінця війни.
Розгорнути
Народився Михайло Щепкін
(1788, Росія – 1863) – визначний актор української та російської сцени. Викуплений з кріпацтва І.Котляревським та іншими. В українському репертуарі був першим Виборним та Чупруном у п'єсах І.Котляревського «Наталка-Полтавка» та «Москаль-Чарівник», що залишилися кращими в його доробку.
Розгорнути
Народився Григорій Кочур
(1908, с. Феськівка Чернігівської обл. - 1994) - український перекладач, поет, літературознавець, громадський діяч. Автор книг "Друге відлуння", "Інтинський зошит" та ін.
Розгорнути