chrome firefox opera safari iexplorer

Жеребкування Євро-2012 покажуть на Майдані незалежності

14 листопада 2011 о 15:48

Церемонію жеребкування фінальної стадії Євро-2012, яка відбудеться 2 грудня у Національний палац культури і мистецтв «Україна», покажуть на великому екрані у центрі Києва.

50-хвилинний ефір транслюватиметься на Майдані Незалежності, куди можуть прийти подивитись мешканці і гості столиці.

Концертну програму під час церемонії жеребкування фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, забезпечить відома українська співачка Джамала, заслужений ансамбль танцю П. Вірського та ще одна зірка світового масштабу, ім'я якої поки тримають в таємниці.

Польські вболівальники також зможуть подивитися жеребкування на великому екрані у центрі Варшави, де збудують тимчасовий павільйон, що зможе вмістити до 3 тисяч осіб.

9 січня

Інші дати
Степана, Стефана
"Прийшов Степан - на ньому червоний жупан"
Розгорнути
Народилася Євгенія Ліньова (фон Папріц)
(1854, м. Брест-Литовський, Білорусь - 1919) - українська та російська співачка, фольклористка, пропагувала народні пісні. Вперше у вітчизняній фольклористиці застосувала фонограф.
Розгорнути
Народився Сергій Параджанов
(1924, м.Тбілісі – 1990) - визначний вірменський та український кінорежисер, сценарист. В Україні створив фільми «Українська рапсодія», «Наталія Ужвій», «Тіні забутих предків».
«Найстрашніше – проґавити прекрасне!» (Сергій Параджанов)
Розгорнути

Новини Дивитися всі