chrome firefox opera safari iexplorer

Київрада продала частину Музичного театру на Подолі

02 грудня 2011 о 00:06

Частину приміщення Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва на вул. Межигірська, 2 площею 706, 1 кв. м віддали під приватизацію приватній структурі ТОВ «Центр дозвілля «РА».

Депутати проігнорували те, що відповідний проект рішення не погодила комісія Київради з питань культури та туризму.

«До проекту рішення додавався витяг з протоколу засідання комісії Київради з питань культури, в якому чітко зазначалось, що комісія проти приватизації згаданого приміщення. Виходячи з результатів голосування, думка і висновки нашої комісії були проігноровані», — повідомив голова профільної комісії Олександр Бригинець.

Він зазначає, що кожен депутат мав можливість ознайомитись із думкою комісії, але не врахував її при голосуванні.

Нагадаємо, що за проект рішення Київради «Про внесення змін до рішення Київради від 31.03.2011 „Про Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва“ проголосувала більшість депутатського корпусу: 80 депутатів Київради. Проти передачі під приватизацію приміщення театру проголосували лише депутати фракції „БЮТ-Батьківщина“ у Київраді та фракції „УДАР Віталія Кличка“.

О.Бригинець нагадав, що Музичний театр для дітей та юнацтва працює в надзвичайно обмеженому просторі: не має приміщень для розташування декорацій, костюмів та інших облаштунків, гримувальних кімнат та кімнат для проведення педагогічної роботи.

Причиною цьому є те, що свого часу частина підвальних приміщень театру, була здана в оренду приватній структурі. Після закінчення строку оренди (29.12.2009) винаймачі не звільнили площі театру — навіть всупереч рішення суду – і увесь цей час намагались приватизувати орендовані колись приміщення.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути