chrome firefox opera safari iexplorer

Побачив світ бібліографічний покажчик «Ні! Я жива, я буду вічно жити…»

16 грудня 2011 о 12:30

До 140-річчя від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки Публічна бібліотека імені Лесі Українки за підтримки заступника Голови Верховної Ради України Миколи Томенка та голови Українського фонду культури Бориса Олійника підготувала та випустила бібліографічний покажчик «Ні! Я жива, я буду вічно жити…»

У покажчику зібрані матеріали про літературну, публіцистичну й наукову діяльність Лесі Українки, а також про різноманітні форми поваги до її імені: видання творів, критична література, наукові дослідження творчості, вшанування пам’яті, художні твори, присвячені Лесі Українці, попередні бібліографічні показники.

Покажчик буде корисним для наукових працівників, літературознавців, викладачів вищих навчальних закладів, бібліографів та всіх небайдужих до нашої культури і духовності.

Окрім того, бібліографічний покажчик містить нарис про життєвий та творчий шлях поетеси, історичну довідку про рід Драгоманових-Косачів, хронологічний звід основних подій життя.

При упорядкуванні покажчика використано літературу фонду Публічної бібліотеки імені Лесі Українки, електронні каталоги бібліотеки Верховної Ради України, Національної парламентської бібліотеки України, Національної бібліотеки імені В.І.Вернадського, наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянська академія», бібліотеки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Інституту літератури імені Т.Г.Шевченка НАН України.

Для довідок

Публічна бібліотека імені Лесі Українки: тел. 044 4860146, електронна скринька lubibl@mail.ru

«Рідна країна»

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...