chrome firefox opera safari iexplorer

В Одесі відновлять музей морського флоту

22 грудня 2011 о 11:22

Одеський морський торговий порт займеться відновними роботами в будівлі Музею морського флоту.

Про це повідомляє «Думская» з посиланням на начальника обласного управління охорони об'єктів культурної спадщини Наталію Штербуль.

«На сьогоднішній день, музей морського флоту є структурним підрозділом Одеського морського торгового порту, — заявила Штербуль. — Керівництво порту заявило про свої наміри провести відновлювальні роботи в будівлі музею».

За словами чиновниці, заявлена ​​в 2007 році вартість робіт з реконструкції становить близько 40 млн гривень. Однак, за фактом ця сума може змінитися.

«Наразі вирішується питання про фінансування робіт із реконструкції музею, — сказала Штербуль — Поки невідомо, чи буде Одеський порт проводити роботи за свій рахунок, або ж до цього підключиться Міністерство транспорту та зв'язку».

Одеський музей морського флоту було створено 1920 року, однак більшість довоєнних експонатів було викрадено під час окупації Одеси у Другій світовій війні. В 1965 році музей відновив свою роботу в будівлі колишнього Англійського клубу на Ланжеронівській вулиці.

Експозиція музею нараховує понад 100 тисяч виставкових експонатів, серед яких цінні документи та фотографії, ювелірно виконані моделі суден, а також якір віком за 900 років.

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі