chrome firefox opera safari iexplorer

У День соборності на мосту Патона вп’яте створять живий ланцюг єдності

22 січня 2012 о 00:18

22 січня на мосту Патона до Дня соборності та 94-ї річниці з дня проголошення УНР «самостійною, ні від кого незалежною, вільною суверенною державою українського народу» кияни символічно об'єднають два береги Дніпра «живим» ланцюгом.

Про це повідомляє організатор акції – Братство козацького бойового звичаю «Спас».

Організатори наголошують — цей захід повністю аполітичний, тому із символіки вітаються тільки синьо-жовті прапори, герби Української Народної Республіки чи Західно-Української народної республіки. Будь-яка інша символіка включно з символікою політичних партій вважатиметься провокацією.

О 12:00 на обох кінцях мосту Патона групи, що уособлюватимуть УНР та ЗУНР, рушать назустріч одна одній для того, щоб об'єднатись посередині мосту Патона. Учасники акції прикрасять себе жовто-блакитною символікою, прапорцями, стрічками, малюнками на обличчі та співатимуть патріотичних пісень.

Матеріал про минулорічний «живий ланцюг» можна переглянути тут.

Детальніше про акцію читайте тут.

«Рідна країна»

19 листопада

Інші дати
День працівників гідрометеорологічної служби
Державна гідрометеорологічна служба, яка функціонує у складі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, відіграє ключову роль в отриманні даних про поточні та очікувані гідрометеорологічні умови, сучасний клімат, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних гідрометеорологічних явищ.
Розгорнути
День скловиробника
Професійне свято працівників скляної промисловості не випадково збігається з днем народження видатного російського вченого М. В. Ломоносова. Михайло Ломоносов був творцем хімічного виробництва глазурі, скла, порцеляни. Розробив технологію і рецептуру кольорового скла, які він використовував для створення мозаїчних картин. Винайшов порцелянову масу.
Розгорнути
День пам’яті Петра Дорошенка
(1627, м. Чигирин, Черкаська область – 1698) – визначний український державний, політичний та військовий діяч, гетьман України (1665 – 1676). Провів ряд важливих реформ, створив постійне 20-тисячне військо, встановив на українському кордоні нову митну лінію і почав карбувати власну монету. Стратегічною метою всієї внутрішньої і зовнішньої політики - було об'єднання під своєю владою Лівобережної і Правобережної України.
Розгорнути
Народлася Катря Гриневичева
(Катерина Василівна Гриневич; 1875, м.Винники, Львівська область - 1947) – українська письменниця, громадська діячка. Автор збірки новел «Непоборні», повістей «Шоломи в сонці» та «Шестикрилець». Померла 25 грудня 1947 р. в Німеччині, у Берхтесґадені, Баварія, похована там же.
Розгорнути