chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві презентували книгу Мирослава Дочинця «Вічник»

26 січня 2012 о 09:36

Книгу Мирослава Дочинця «Вічник», яку номінували на здобуття Шевченківської премії, презентували в Києві.

Зал музею Шевченка ледь умістив усіх охочих почути про роман та придбати його. Автор — Мирослав Дочинець замолоду познайомився з дивовижним чоловіком. Його спогади майбутній письменник ретельно занотовував. Життєпис закарпатського мудреця і унікального цілителя  Андрія Ворона і став основою для книги «Вічник».

Мирослав Дочинець, автор книги: «Це мабуть, книга про вічне. Для чого існує людина, для чого живе, як вона шукає себе.  Михайло Слабошпицький, письменник  — От саме такого  рамана нам не вистачало. Це просто дивовижно. Твір тільки недавно з'явився і має такий розголос. І стільки людей його прочитали. Це дуже добрий симптом».

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі