chrome firefox opera safari iexplorer

З 2014 року Міносвіти складатиме рейтинг шкіл

24 січня 2012 о 16:48

Міністерство освіти продовжує роботу з впровадження системи рейтингового оцінювання українських шкіл, що має на меті стимулювання підвищення якості освіти та здійснення моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів.

З цією метою у Міністерстві освіти підписаний наказ, яким затверджено критерії системи рейтингового оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів.

Відповідно до затверджених критеріїв, рейтингове оцінювання діяльності українських шкіл буде здійснюватися за показниками матеріально-технічного, фінансового та інформаційного забезпечення навчально-виховного процесу навчальних закладів. Також будуть враховуватися показники забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів педагогічними працівниками, науково-методичної й дослідної роботи, соціального захисту учасників навчально-виховного процесу та навчальних і творчих досягнень учнів.

Державній інспекції навчальних закладів, Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти та Інституту інноваційних технологій та змісту освіти доручено щороку, починаючи з 2013 року, здійснювати моніторинг ефективності діяльності загальноосвітніх навчальних закладів за попередній календарний рік відповідно до затверджених критеріїв.

Починаючи з 2014 року, результати рейтингового оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів за попередній рік щорічно будуть висвітлюватися на офіційному сайті Міністерства освіти.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...