chrome firefox opera safari iexplorer

Кінотеатр «Ленінград» страйкує через нового директора-льотчика

13 лютого 2012 о 11:01

Кінотеатр «Ленінград» не працює – колектив оголосив страйк через те, що без конкурсу та їхньої згоди закладу призначили нового директора.

Про це заявив голова постійної комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець.

За словами працівників кінотеатру, їхнє обурення викликало те, що новий очільник закладу не має жодного досвіду роботи ні в кінотеатрах, ні в галузі кінематографії взагалі.

Тому колектив «Ленінграду» просить провести відкритий конкурс на посаду керівника кінотеатру.

«Скандали навколо керівництва кінотеатрів виникають не вперше. Але кінотеатр „Ленінград“ певною міро найбільш багатостраждальний, оскільки спроби змінити досвідчених керівників на „своїх“ людей без належної фахової підготовки тривають постійно», — зазначив Бригинець.

За його словами, питання призначення керівника закладу постало ще на початку 2011 року у зв’язку із не продовженням контракту з багаторічним керівником І. Богорською, який теж супроводжувався обуренням колективу.

У січні минулого року Головне управління культури призначило в. о. керівника кінотеатру «Ленінград» співробітник закладу В. Руденок.

Напередодні, 9 лютого 2012 року трудовий колектив кінотеатру з подивом дізнався, що згідно з розпорядженням Леоніда Черновецького від 02 лютого 2012 року на посаду директора призначений А. Цвєтков (без проведення конкурсу та згоди колективу).

Як повідомили в кінотеатрі, новий директор є льотчиком за освітою і не має досвіду роботи в галузі культури взагалі.

Під час офіційного представлення новий керівник заявив, що працівники кінотеатру будуть звільнені щонайпізніше за півроку.

Наразі у кінотеатрі «Ленінград» припинена демонстрація фільмів. Діяльність закладу призупинена на невизначений термін.

17 листопада

Інші дати
Міжнародний день студентів
Цей день приурочений події, яка сталася в колись окупованої нацистами Чехословаччини. 28-го жовтня 1939-го року студенти та викладачі празьких університетів виступили на мирну демонстрацію на знак річниці утворення свого історичного держави. Фашисти, побачивши непокору з боку народу захопленої ними території, цинічно розігнали цю мирну демонстрацію, застосовуючи властиву їм жорстокість, внаслідок чого був убитий Ян Оплетал, один із студентів медичного факультету. Його похорони переросли у відкриту і масову акцію протесту. Почалися арешти. З ранку, 17-го листопада 1939-го року, прагнучи придушити виниклий настрій народних мас, карателі оточили празькі студентські гуртожитки і заарештували понад 1200-т студентів, а також ряд представників викладацького складу, з яких дев’ятеро активістів та студентів цього руху демонстративно стратили в катівнях в’язниці празького району Рузіне без суду. Решта були відправлені в концтабір Заксенхаузен. Побоюючись подальшого опору, за особистим наказом Гітлера всі вищі навчальні заклади Чехії були закриті до кінця війни.
Розгорнути
Народився Михайло Щепкін
(1788, Росія – 1863) – визначний актор української та російської сцени. Викуплений з кріпацтва І.Котляревським та іншими. В українському репертуарі був першим Виборним та Чупруном у п'єсах І.Котляревського «Наталка-Полтавка» та «Москаль-Чарівник», що залишилися кращими в його доробку.
Розгорнути
Народився Григорій Кочур
(1908, с. Феськівка Чернігівської обл. - 1994) - український перекладач, поет, літературознавець, громадський діяч. Автор книг "Друге відлуння", "Інтинський зошит" та ін.
Розгорнути