chrome firefox opera safari iexplorer

Найболючіша проблема студентів — квартирне питання під час Євро-2012

01 лютого 2012 о 14:43

В Україні не вистачить готелів до Євро-2012, тому чимало студентів змушені будуть поступитися своїм місцем у гуртожитку гостям футбольної першості. Як наслідок – виселеним доведеться вирішувати проблему житла. Хоча ті, хто опікується розміщенням гостей Євро-2012, запевняють, що студенти від цього лише виграють.

До чемпіонату Європи з футболу, матчі якого прийматимуть чотири українських міста – Київ, Львів, Донецьк та Харків – залишилось менше півроку. Україна продовжує готуватися до турніру, а студенти вже ламають голову над тим, куди їм подітися на літо.

Близько 15 тисяч осіб лише у Києві із сумом дивляться на Євро-годинник біля КМДА, адже невдовзі вони будуть змушені залишити свої кімнати уболівальникам. Серед цих студентів – п’ятикурсник Влад Яцків, який навчається у Національному авіаційному університеті.

«Абсолютно всіх виселяють з гуртожитку. Я повинен знайти собі нове житло до кінця травня так як під час Євро 2012 тут будуть жити вболівальники», – розповідає студент.

Водночас, голова Асоціації туроператорів Ігор Голубаха запевняє, що проведення Євро 2012 в Україні принесе користь і тим студентам, яких тимчасово виселять із гуртожитку.

«Ті приміщення, в яких вони мешкають, чи ті приміщення загального користування в тих гуртожитках, де заплановано ремонт – будуть відремонтовані. Відповідно будуть покращені їх умови перебування там»,– зазначив Ігор Голубаха.

Навіть тим студентам, які готові платити гроші за оренду, знайти житло буде непросто, зазначають в одній із ріелторських агенцій Києва.

«Центральна частина міста буде повністю зайнята. Єдина можливість студентам зняти житло – на околиці Києва або в приватному секторі. Зараз фанати вже бронюють номери. Все буде забито фанатами»,– каже ріелтор.

Як зазначають у фірмі, вже близько 40% житла заброньовано і це лише завдяки тому, що бронювання контролюють.

19 листопада

Інші дати
День працівників гідрометеорологічної служби
Державна гідрометеорологічна служба, яка функціонує у складі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, відіграє ключову роль в отриманні даних про поточні та очікувані гідрометеорологічні умови, сучасний клімат, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних гідрометеорологічних явищ.
Розгорнути
День скловиробника
Професійне свято працівників скляної промисловості не випадково збігається з днем народження видатного російського вченого М. В. Ломоносова. Михайло Ломоносов був творцем хімічного виробництва глазурі, скла, порцеляни. Розробив технологію і рецептуру кольорового скла, які він використовував для створення мозаїчних картин. Винайшов порцелянову масу.
Розгорнути
День пам’яті Петра Дорошенка
(1627, м. Чигирин, Черкаська область – 1698) – визначний український державний, політичний та військовий діяч, гетьман України (1665 – 1676). Провів ряд важливих реформ, створив постійне 20-тисячне військо, встановив на українському кордоні нову митну лінію і почав карбувати власну монету. Стратегічною метою всієї внутрішньої і зовнішньої політики - було об'єднання під своєю владою Лівобережної і Правобережної України.
Розгорнути
Народлася Катря Гриневичева
(Катерина Василівна Гриневич; 1875, м.Винники, Львівська область - 1947) – українська письменниця, громадська діячка. Автор збірки новел «Непоборні», повістей «Шоломи в сонці» та «Шестикрилець». Померла 25 грудня 1947 р. в Німеччині, у Берхтесґадені, Баварія, похована там же.
Розгорнути