chrome firefox opera safari iexplorer

Під час Євро-2012 повітряний простір України охоронятимуть чотири винищувачі

21 лютого 2012 о 16:55

Під час ЄВРО-2012 як на аеродромах, так і у повітряному просторі України постійно чергуватимуть до чотирьох винищувачів і двох вертольотів.

Про це сказав сьогодні на брифінгу начальник оперативного управління – заступник начальника штабу Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Віктор Гамора, повідомили УНН в прес-службі Міністерства оборони.

«Сьогодні українська сторона має намір продовжити консультації з польською робочою групою щодо внесення змін до Угоди між оборонними відомствами двох країн, які стосуються обміну інформацією про повітряну обстановку й виконання польотів українськими та польськими військовими повітряними суднами у повітряному просторі обох держав», — зазначив В.Гамора.

За його словами, у березні-квітні цього року в рамках роботи з підготовки до ЄВРО-2012 планується провести спільне навчання визначених сил і засобів протиповітряної оборони ЗСУ та Війська Польського.

Він також повідомив, що в ході цього навчання відпрацьовуватимуться порядок взаємооповіщення про повітряну обстановку, питання взаємодії та застосування чергових сил з припинення порушень правил використання повітряного простору та можливого здійснення терористичного акту з повітря.

Крім того, у квітні планується провести одразу два двосторонні – українсько-білоруське та українсько-російське – командно-штабні тренування з органами військового управління та черговими силами з протиповітряної оборони. А на травень заплановано проведення комплексу тренувань з підрозділами ЗСУ, які залучаються до виконання завдань ЄВРО-2012 із задіянням сил і засобів суб’єктів боротьби з тероризмом.

В.Гамора також наголосив, що сьогодні Повітряні Сили Збройних Сил України продовжують інтенсивну підготовку до антитерористичного забезпечення проведення ЄВРО-2012.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...