chrome firefox opera safari iexplorer

Знайдено раніше невідому ділянку Великої китайської стіни

28 лютого 2012 о 11:16

Британський дослідник стверджує, що знайдена ним ділянка Стіни була споруджена в період правління династії Хань близько 120 року до нашої ери, а потім у більш пізні століття відновлювалася і добудовувався.

Не позначену на сучасних картах 100 км ділянку Великої китайської стіни виявив на території Монголії британський дослідник Вільям Ліндсей, повідомляє британська газета The Daily Telegraph.

За словами мандрівника, який за свої дослідження Стіни був нагороджений у 2006 році Орденом Британської Імперії, він вирушив в експедицію в пустелю Гобі восени минулого року, як тільки побачив копію атласу ХII століття. Там були відзначені походи монгольського полководця Чингісхана, і ця частина Стіни була чітко видна.

«Поштовхом до складного походу стала саме ця копія атласу», — заявив мандрівник. Крім того, існування стародавньої споруди британцеві підтвердив один з монгольських дослідників.

Ліндсей стверджує, що знайдена ним ділянка Стіни була споруджена в період правління династії Хань близько 120 року до нашої ери, а потім у більш пізні століття відновлювалася і добудовувалася.

Дані про це сенсаційне відкриття будуть опубліковані в найближчому виданні журналу National Geographic.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...