chrome firefox opera safari iexplorer

4 серпня на «Олімпійському» виступить Мадонна

26 березня 2012 о 10:33

Концерт Мадонни відбудеться 4 серпня на столичному НСК «Олімпійський». Інформацію офіційно підтвердило концертне агентство Melnitsa International, повідомляє bigmir.net.

Перший український концерт Мадонни має відбудуться в рамках її нового світового турне Madonna Dance Party Tour на підтримку альбому M.D.N.A.

Мадонна, яка продала найбільшу кількість своїх записів серед усіх жінок-виконавців, є найбільш комерційно успішною співачкою в світі.

Мадонна почала свою музичну кар`єру в 1982 році як барабанщиця в нью-йоркській рок-групі. За роки своєї музичної діяльності Мадонна пробувала себе в різних жанрах і напрямках, стала лауреатом безлічі нагород, зокрема семи номінацій Греммі. У 1998 році Мадонну було включено до Книги рекордів Гіннеса як володарку найдовшої безперервної серії синглів, що увійшли до першої десятки. У 2008 році її було включено до Зали слави рок-н-ролу.

«Послужний список Мадонни як артиста світового класу говорить сам за себе. Її артистизм і талант стають усе більш досконалими, і тур 2012 року стане логічним продовженням її кар`єри, розкриє нові сторони й покаже співачку в усій красі. Ми надзвичайно схвильовані бачити її знову на концертах, і знаємо, що її прихильники переживають не менш радісні почуття», — коментує Артур Фогель, генеральний директор Live Nation Entertainment Global Touring, які є промоутерами нового туру Мадонни.

Попередній тур Мадонни, Sticky & Sweet, збирав рекордну кількість глядачів — 70 тис. глядачів у Верхтері (Бельгія), 76 тис. глядачів у Хельсінкі (абсолютний рекорд Фінляндії серед сольних концертів), 40 тис. квитків продано на концерт в Осло (Норвегія), 72 тис. квитків було розпродано за один день у Таллінні. Окрім цього, в Південній Америці було продано близько 650 тис. квитків, 75 тис. квитків у Лондоні й чотири повні аншлаги поспіль у Madison Square Garden у Нью-Йорку (понад 60 тис. квитків).

Квитки на київський концерт з`являться в продажу о 10:00 30 березня, вартість від 450 грн. до 2500 грн.

Джерело: УНІАН
Розділи: Новини культури

20 лютого

Інші дати
Ганна Затиркевич-Карпинська
1855 – українська актриса, майстер характерних і комедійних образів. Ролі: Риндичиха («По ревізії» М. Кропивницького), Ганна («Безталанна» І. Карпенка-Карого), Лимериха («Лимерівна» Панаса Мирного).
Розгорнути
Народився Василь Барвінський
(1888, м. Тернопіль - 1963) - український композитор, піаніст, музикознавець, педагог, музичний критик, диригент.
Розгорнути
Народився Лев Ревуцький
(1889, с.Іржавець Полтавська область - 1977) - український композитор, педагог, музичний і громадський діяч. Автор кантати-поеми «Хустина», «Ода пісні», «Зима», «Монологу Тараса Бульби».
Розгорнути
Народилася Марія Пригара
(1908, м. Москва - 1983) - українська письменниця, перекладачка. Авторка поетичних і прозових книжок для дітей.: збірки оповідань за мотивами українських народних дум "Козак Голота", повісті "Михайлик - джура козацький", творів у 2-х томах та інше.
Розгорнути
Народився Улас Самчук
(1905, с.Дермань, Волинська область – 1987) - український письменник, журналіст і публіцист, громадський діяч.
«Розбудова України і організація українського народу – ось основні гасла нашого часу. Не якісь старі порахунки, нікчемне амбіціонерське розбиття, не групова закукуріченість… І не отаманщина. А солідарна, творча будуюча і організуюча праця. Праця всього народу, праця кожної творчої одиниці» (Улас Самчук)
Розгорнути

Новини Дивитися всі