chrome firefox opera safari iexplorer

Дніпропетровська облрада бреше!

27 березня 2012 о 09:58

Брехнею світ пройдеш, та назад не вернешся.
Народна мудрість.

Як відомо, Дніпропетровська обласна Рада прийняла звернення на захист міністра Д. Табачника.

Проте досі ніхто з коментаторів не звернув уваги, що в тексті цього документу є два випадки звичайнісінької брехні.

Підкреслюю – я тут і зараз не буду давати політичних оцінок, мова піде лише про фактичну брехню.

По-перше, депутати приписують Табачнику таку заслугу: «запроваджено систему прийому до ВНЗ за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників шкіл»

Насправді цю систему було остаточно запроваджено наказом Міністерства освіти від 28 жовтня 2009 року – ЗА ПІВРОКУ ДО ПРИЗНАЧЕННЯ ТАБАЧНИКА, а фактично вона застосовувалася і до того.

Перше ж, що зробив Табачник у ранзі міністра, – це спроба скасування зовнішнього оцінювання.

Боротьбу із зовнішнім оцінюванням Табачник продовжує і до останнього часу, фактично, відновивши корупційні схеми і повсякчас повторюючи, що, начебто, зовнішнє оцінювання не дає можливості об’єктивно оцінити абітурієнта (цікаво, об’єктивна оцінка – це в доларах чи у євро?).

Нещодавно він знову запропонував відновити середній бал та вступні іспити в повному обсязі .

Середній бал означає, що обдарованому гуманітарію доведеться добиватися (ясно, якими засобами) високих оцінок з хімії та фізкультури, а як можуть на екзамені зарізати за абсолютно правильну відповідь, знає кожен…

Друга брехня облради полягає у твердженні, начебто, стараннями Табачника широко обговорено та підготовлено в остаточній редакції Закон України "Про вищу освіту".

Насправді, як нещодавно повідомив Голова уряду Азаров , що цей законопроект (який викликав бурхливі протести, в тому числі і аполітичних людей) БУДЕ ЗАМІНЕНО НОВИМ.

Далі їхати нікуди! В заслугу міністру ставлять законопроект, який сам уряд визнав непридатним навіть після внесення поправок!

Костянтин Когтянц.

Розділи: Думка читачів

24 листопада

Інші дати
Народився Олекса Стороженко
(1806, с. Лисогори, Чернігівська область – 1874) – український письменник, етнограф, художник. Автор двотомного видання «Українські оповідання», в основі значної частини яких - народні перекази, анекдоти, прислів'я.
«Наша чудова українська врода, нагріта гарячим полуденним сонцем, навіва на думи насіння поезії та чар. Як пшениця зріє на ниві і складається у копи і скирти, так і воно, те насіння, запавши у серце й думку, зріє словесним колосом і складається у народні оповідання й легенди» (Олекса Стороженко)
Розгорнути