chrome firefox opera safari iexplorer

В Інтернеті «гуляють» фальшиві відповіді на ЗНО

25 травня 2011 о 17:25

Український центр оцінювання якості освіти застеріг майбутніх абітурієнтів від фальшивих відповідей на ЗНО. Про це повідомили 25 травня в УЦОЯО.

Як зазначають у Центрі, на деяких Інтернет-сайтах розміщено відповіді на тестові завдання зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року, підготовлені начебто фахівцями УЦОЯО.

Український центр оцінювання якості освіти категорично заявляє, що будь-яка інформація з використанням назви та логотипу Центру є недостовірною.

«Наполегливо радимо майбутнім учасникам ЗНО-2011 вважати подібні матеріали провокаційними, адже вони не сприятимуть успішному проходженню зовнішнього незалежного оцінювання, та використовувати в процесі підготовки до тестування шкільні підручники або іншу рекомендовану Українським центром оцінювання якості освіти літературу. Переліки таких джерел із кожного предмета розміщені на нашому сайті», – повідомляє Центр.

Нагадуємо, що правильні відповіді на тестові завдання зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року будуть оприлюднені на сайті УЦОЯО лише після завершення тестування з певного навчального предмета.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини освіти Освічена

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути