chrome firefox opera safari iexplorer

Найдешевші квіти до 8 Березня коштують від 12 гривень

07 березня 2012 о 12:27

Дослідження цін на основних ринках столиці та обласних центрів показало, що букет квітів напередодні 8 березня буде коштувати від 12 грн до 20 000.

Найдешевший букет з 3 нарцисів — за 12 грн — можна придбати в Сімферополі. Такий же з тюльпанів потягне щонайменше 20 грн в Миколаєві та Львові.

45 грн коштуватиме найскромніша композиція із троянд чоловікам Сімферополя, Житомира та Харкова.

Найдорожчими букети з цих же квітів будуть: нарциси і троянди — в Сумах (більше 52 грн і 87 грн відповідно), тюльпани — в Луганську (48 грн).

В Інтернеті ціни стартують від 185 грн. Найбільш популярною серед покупців є композиція з 11 троянд приблизно за 400 грн.

Тим, хто готовий подарувати коханій жінці казковий букет з 1001 квітки, доведеться розщедритися на 20 тис. 225 грн. За словами менеджера одного з київських магазинів, таке замовлення роблять в середньому раз на півроку.

Також, однією з нинішніх особливостей є висока ціна на мімозу в більшості регіонів. Продавці пояснюють цей факт тим, що перевізники квітів, бажаючи заощадити на пакувальних матеріалах, транспортують квіти без обгорток. Ніжні суцвіття не витримують такого перевезення і буквально «згорають». Внаслідок цього гілочка мімози, яка завжди була звичайним символом жіночого свята, — сьогодні справжній дефіцит на квіткових розкладках.

Порівняно недорого — за 7 грн — її можна придбати тільки в Харкові та Донецьку. У Криму, Херсоні та Запоріжжі такої квітки взагалі немає. Більше 32 грн просять за гілку мімози в Івано-Франківську.

Це навіть більше, ніж за троянду, адже, як показало дослідження, найдорожча троянда — на ринках Сум, і коштує вона 29 грн.

 

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

18 листопада

Інші дати
Сьогодні відзначають:
  • День сержанта Збройних Сил України.
 
Розгорнути
Народився Кость Левицький
(1859, м.Тисмениця, Івано-Франківська область - 1941) - український державний діяч, адвокат, публіцист. Один з найвизначніших політичних діячів Галичини кінця 19 століття – першої половини 20 ст., керівник уряду ЗУНР (1918). Автор історичних праць «Історія політичної думки галицьких українців 1848-1914», «Історія визвольних змагань галицьких українців в часи світової війни 1914—1918 рр.», «Великий зрив».
“Ми свідомі цього обов’язку, який прийняли серед граду куль і незвичайно важливих обставин. Вступаючи в уряд, уважаємо за відповідне зазначити, що стоїмо на демократичнім принципі. Ми вийшли з народу і для народу буде присвячена наша праця” (Кость Левицький)
Розгорнути