chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві восени пройде Міжнародний фестиваль класичної музики

19 березня 2012 о 15:55

4-14 вересня у Києві відбудеться Міжнародний фестиваль класичної музики «Chamber Music Session».

Майданчиком для виступів стане концертний зал Галереї Лавра й Київська державна філармонія, повідомлять організатори.

Фестиваль має на меті привернути увагу до класичної музики людей різного віку й різних інтересів.

«Chamber Music Session 2012 буде новаторським у багатьох аспектах, майданчик і активності в рамках фестивалю будуть посилені інноваційними інтерактивними технологіями. Ми прагнемо створити атмосферу справжнього фестивалю, коли зовсім не важливо, скільки років ти слухаєш музику і як багато виконавців ти знаєш», – розповів продюсер фесту Ігор Волков.

Він додав, що фестиваль дасть можливість почути наживо кращих виконавців сучасності, обговорити свої враження й емоції, поділитися ними.

Цього року серед учасників «Chamber Music Session 2012» відомі виконавці з Європи й США, такі як Кевін Кеннер (США), Массіміліано Ферраті (Італія), Барт ван Оорт (Нідерланди), Генріх Світцер (Данія) і багато інших.

У рамках фестивалю відбудеться 17 виступів. Щодня по два учасники будуть знайомити глядачів зі своєю творчістю.

Також у ході «Chamber Music Session 2012» відбудуться майстер-класи з учасниками й гостями фестивалю. Кожний виступ віртуозів буде записаний і згодом організатори планують випустити аудіо-версію фестивалю.

Для довідки

«Chamber Music Session» – міжнародний фестиваль класичної музики, який проходить у Києві з 2005 року.

18 листопада

Інші дати
Сьогодні відзначають:
  • День сержанта Збройних Сил України.
 
Розгорнути
Народився Кость Левицький
(1859, м.Тисмениця, Івано-Франківська область - 1941) - український державний діяч, адвокат, публіцист. Один з найвизначніших політичних діячів Галичини кінця 19 століття – першої половини 20 ст., керівник уряду ЗУНР (1918). Автор історичних праць «Історія політичної думки галицьких українців 1848-1914», «Історія визвольних змагань галицьких українців в часи світової війни 1914—1918 рр.», «Великий зрив».
“Ми свідомі цього обов’язку, який прийняли серед граду куль і незвичайно важливих обставин. Вступаючи в уряд, уважаємо за відповідне зазначити, що стоїмо на демократичнім принципі. Ми вийшли з народу і для народу буде присвячена наша праця” (Кость Левицький)
Розгорнути