chrome firefox opera safari iexplorer

У Миколаєві з'явиться літературний журнал

26 березня 2012 о 08:39

Миколаївські письменники та поети видаватимуть свій періодичний літературний журнал.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив голова Миколаївської обласної ради Ігор ДЯТЛОВ під час останньої сесії.

Зокрема, на сесії депутати проголосували за внесення доповнень до обласної «Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги в Миколаївській області на 2011—2015 роки».

У програмі передбачено 60 тис. грн. для видання Миколаївського літературного журналу «Флотський бульвар» (за назвою одного з бульварів у центрі міста).

Раніше до керівника обласної ради звернулися літературний критик, історик літератури, журналіст Євген МІРОШНИЧЕНКО і поет, прозаїк Олексій ТОРХОВ із проханням допомогти в організації такого видання. За їхніми словами, миколаївські поети, письменники, літературні критики, відомі далеко за межами рідного міста, не мають можливості опублікувати свої твори в Миколаєві.

Як запевнив І.ДЯТЛОВ, перший номер періодичного літературного журналу може вийти друком уже в другому кварталі нинішнього року. Його планований тираж – 500 екземплярів. Журнал отримуватимуть усі бібліотеки області.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...