chrome firefox opera safari iexplorer

Українська пісня може потрапити до Книги рекордів Гіннесса

28 березня 2012 о 14:22

З 29 березня по 2 квітня 2012 року в Україні відбудеться телемарафон української пісні, який може потрапити в Книгу рекордів Гіннесса як найдовший музичний телевізійний марафон національної пісні в прямому ефірі.

Дату та час початку телемарафону, який отримав назву «Пісня об'єднує нас!», підтвердили представники Книги рекордів Гіннесса, повідомляє прес-служба Першого Національного.

Телемарафон триватиме 55 годин без перерви (110 годин — разом з трансляцією в інтернеті) і транслюватиметься на 155 країн світу. До участі залучено 2012 учасників — артистів, організаторів, технічних і творчих працівників, а в ефірі пролунає 3000 пісень.

Зйомка телемарафону буде відбуватися в прямому ефірі зі спеціально обладнаної студії в будівлі Національної телекомпанії України (Київ, вул. Мельникова, 42). До участі запрошені виконавці різного віку, які представляють всі жанри — від української народної до сучасної пісні.

Національний мегапроект готується Національною телекомпанією України, Київським національним університетом культури і мистецтв та телекомпанією Ера. Автори та продюсери проекту — Єгор Бенкендорф і Михайло Поплавський.

Мета проекту — популяризація України та української пісні у світі, збереження національної ідентичності, створення золотого фонду української пісні, патріотичне виховання молоді, підтримка української мови, консолідація українського суспільства і підтримка молодих виконавців.

Телемарафон транслюватиметься з 5:30 29 березня в інтернеті та з 12:30 31 березня в ефірі до 19:30 2 квітня 2012.

Нагадаємо, що 25 серпня 2011 року на українському телеканалі 5 канал на позначці 52 години 00 хвилин був завершений телемарафон Українська Незалежність, який повинен увійти в Книгу рекордів Гіннесса, як найдовший телемарафон у форматі ток-шоу.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути