chrome firefox opera safari iexplorer

Українські судді створили корпоративну соцмережу з обмеженим доступом

30 березня 2012 о 14:55

Для представників української Феміди розробили професійну соцмережу, в якій можна розважатись переглядом відео та прослуховуванням музики.

Реєстрація у соцмережі з назвою «Феміда» дозволяється тільки суддям та працівникам судових органів.

Для реєстраціі необхідно заповнити анкету, вказавши місце роботи та посаду. Після заповнення анкети та створення профайлу ваш аккаунт відправляється на премодерацію.

У випадку, якщо ваш акаунт будет схвалено, ви зможете увійти до мережі.

Мережа «Феміда» доступна за адресою femida.court.gov.ua.

В мережі працівники судових органів зможуть спілкуватися на професійні теми в рамках форуму або чату. У вільний час користувачі «Феміди» зможуть переглядати відео і слухати музику.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

14 травня

Інші дати
Ярослава Стецько
1920 –  українська політична діячка, журналістка. Співорганізатор Червоного Хреста УПА, жіночої мережі і юнацтва ОУН.
 
Розгорнути
Народився Василь Стефаник
(1871, с. Русів, Івано-Франківська область - 1936) - українського письменника, майстра експресіоністичної новели. Автор збірок новел «Камінний хрест», «Синя книжчека», «Дорога».
«Я свою душу пустив у душу народу, і там почорнів з розпуки…» (Василь Стефаник)
Розгорнути
Народився Олександр Фомін
(1869, Росія - 1935) – ботанік. З 1914 року працював в Україні. Праці присвячені питанням морфології, систематики флори Кавказу, Криму, Сибіру, Дал. Сходу й України. Після смерті Фоміна, Київський ботанічний сад був названий на його честь.
Розгорнути

Новини Дивитися всі