chrome firefox opera safari iexplorer

До Євро в Україні облаштують ще 2 вертолітні майданчики

20 квітня 2012 о 09:48

Житомирській області на час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу облаштують два вертолітні майданчики і розгорнуть 23 пункти швидкої медичної допомоги.

Як повідомили в Головному управлінні інформації та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації з посиланням на губернатора області Сергія Рижука, в області триває підготовка інфраструктури до Євро-2012.

З його слів, під час проведення фінальної частини Євро-2012 на території області будуть розгорнуті пункти тимчасового базування швидкої допомоги.

«На трасі Київ-Чоп їх буде 12, на трасі Київ-Ковель — 11. Ці пункти, розташовані на базі ФАПів та сільських амбулаторій, почнуть працювати з 25 травня цього року. На дорогах будуть відповідні дорожні покажчики. Служби МНС облаштують два вертолітні майданчики в Червоноармійському та Новоград-Волинському районах для термінового перевезення постраждалих в разі виникнення такої необхідності», — зазначив Рижук.

На його думку, область має належним чином підготуватися до чемпіонату. "Ця робота включає в себе цілий спектр питань – від безпеки руху та екологічного контролю до системи заходів з попередження виникнення надзвичайних ситуацій", — зазначив Рижук.

По території Житомирської області проходять магістральні автодороги Київ-Чоп (протяжністю 192 км), Київ-Ковель (166 км), а також траси на Бердичів, Любар, Овруч (до кордону з Білоруссю). На їх облаштування з бюджетів різних рівнів виділено 159,7 млн грн, що на 16 млн більше, ніж у минулому році. Наразі дорожні служби ліквідовують ямковість та інші деформації дорожнього полотна.

Крім того, в області під час проведення Євро-2012 буде створено 28 пунктів гостинності і кілька фан-зон.

Раніше, в березні повідомлялося, що на зміцнення берегів Дніпра біля вертолітного майданчика в селі Пекарі під Каневом витратять понад 27 млн ​​грн.

17 листопада

Інші дати
Міжнародний день студентів
Цей день приурочений події, яка сталася в колись окупованої нацистами Чехословаччини. 28-го жовтня 1939-го року студенти та викладачі празьких університетів виступили на мирну демонстрацію на знак річниці утворення свого історичного держави. Фашисти, побачивши непокору з боку народу захопленої ними території, цинічно розігнали цю мирну демонстрацію, застосовуючи властиву їм жорстокість, внаслідок чого був убитий Ян Оплетал, один із студентів медичного факультету. Його похорони переросли у відкриту і масову акцію протесту. Почалися арешти. З ранку, 17-го листопада 1939-го року, прагнучи придушити виниклий настрій народних мас, карателі оточили празькі студентські гуртожитки і заарештували понад 1200-т студентів, а також ряд представників викладацького складу, з яких дев’ятеро активістів та студентів цього руху демонстративно стратили в катівнях в’язниці празького району Рузіне без суду. Решта були відправлені в концтабір Заксенхаузен. Побоюючись подальшого опору, за особистим наказом Гітлера всі вищі навчальні заклади Чехії були закриті до кінця війни.
Розгорнути
Народився Михайло Щепкін
(1788, Росія – 1863) – визначний актор української та російської сцени. Викуплений з кріпацтва І.Котляревським та іншими. В українському репертуарі був першим Виборним та Чупруном у п'єсах І.Котляревського «Наталка-Полтавка» та «Москаль-Чарівник», що залишилися кращими в його доробку.
Розгорнути
Народився Григорій Кочур
(1908, с. Феськівка Чернігівської обл. - 1994) - український перекладач, поет, літературознавець, громадський діяч. Автор книг "Друге відлуння", "Інтинський зошит" та ін.
Розгорнути