chrome firefox opera safari iexplorer

Володимирська гірка вимагає термінового втручання для боротьби зі зсувами

23 квітня 2012 о 10:33

Парк «Володимирська гірка» потребує термінового вжиття заходів із зупинення зсувних процесів біля пам’ятника князю Св. Володимира.

Така відповідь надійшла депутату Київради Олександру Бригинцю на його запит до голови КМДА О. Попова щодо стану Володимирської гірки, повідомляє його прес-служба.

У відповіді ПАТ «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» рекомендує для збереження стійкості схилу побудувати підпірну стінку, виконати організацію поверхневих стоків, влаштувати борт по брівці схилу та ліквідувати депресії рельєфу, де накопичилась вода.

Крім того, слід терміново затампонувати тріщини на тротуарі та на прогулянковій доріжці, що проходять від пам’ятника в напрямку Володимирського узвозу і провести переасфальтування доріжок.

«Замість того, щоб вникнути в проблему Володимирської гірки О. Попов поспішив повідомити, що ніякої небезпеки немає. Але є й інша теж цілком офіційна точка зору. На жаль, владна піраміда побудована так, що обіцянки і заяви робить керівник міста, а вразі проблем відповідальність несуть ті, хто працює на місцях», — заявив О. Бригинець.

Тому, наголосив О. Бригинець, саме керівникам середньої і нижньої ланки треба максимально уважно ставитися до проблем міста і не поспішати робити поспішні оптимістичні заяви.

«Адже, якщо щось станеться, саме «стрілочники» сидітимуть за ґратами, поки їх керівники ділитимуть прибутки і відпочиватимуть на Багамах», — зауважив О. Бригинець.

Нагадаємо, голова КМДА О. Попов заявив, що стан Володимирської гірки не катастрофічний і не несе загрози пам’ятнику Володимиру Великому.

«Рідна країна»

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути