chrome firefox opera safari iexplorer

За футбольним чемпіонатом 2012 можна буде стежити через мобільний

17 квітня 2012 о 11:08

Менше ніж за два місяці до старту чемпіонату створено офіційну прикладну програму Євро-2012 для мобільних телефонів, яка міститиме найбільш детальну інформацію про провідні збірні Старого Світу. Безкоштовна програма буде доступною для користувачів восьми мобільних платформ, в тому числі iOS, Android, Windows Phone, Blackberry, Bada та Java. Як інформує сайт ЄВРО-2012, на безоплатній основі вона запропонує останні новини про турнір і команди, коментарі в прямому ефірі й відео-інтерв'ю, а користувачі платного аккаунта зможуть знайомитися зі статистикою, оглядом найкращих ігрових моментів, а також вибудувати особисті переваги для знайомства з новинами зі стану улюблених команд.
Мобільна програма Євро вперше надасть користувачам можливість ділитися новинами і найсвіжішою інформацією зі своїми друзями і родичами за допомогою Facebook і Twitter.

Програма не тільки знайомитиме уболівальників з останніми новинами, але й допоможе підготуватися до чемпіонату Європи як ніколи раніше. У набір програм для вболівальника увійде функція Photo Fun, яка дозволить видозмінювати фотографії.

Уболівальники, які вирушать до Польщі та України, зможуть скористатися вбудованим туристичним сервісом, який допоможе їм дізнатися більше про приймаючі міста і стадіони, краще орієнтуватися на місці й знайти офіційні фан-зони в Польщі.

Ближче до старту Євро цю програму офіційно оновлять, з'являться додаткові функції: пошук друзів та футбольних місць, повний набір для вболівальника і розширені огляди ігрових моментів.

Нагадаємо, до 14-го чемпіонату Європи з футболу залишилось 52 дні.

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути