chrome firefox opera safari iexplorer

Українські дороги не готові до прийому європейських гостей

10 травня 2012 о 11:39

Українські автошляхи не готові до Євро-2012. Такий підсумок інспекційного автопробігу Doroga.2012, який організували автолюбителі та журналісти напередодні проведення в Україні чемпіонату.

Майже три тисячі кілометрів українських автошляхів за десять днів проїхали учасники автопробігу Doroga.2012. П’ять автоекіпажів побували у всіх містах, які прийматимуть Євро-2012. Організатори акції мали на меті поінформувати іноземних туристів, які збираються до України на футбольний чемпіонат, як зручніше курсувати між футбольними містами на автомобілі та що подивитися в українських регіонах.

Дороги бажають бути кращими

«На жаль, наші дороги не готові до прийому гостей. Є ділянки, де покриття хороше, а є – де ще ремонтують і, напевне, не встигнуть все полагодити», – прокоментував Deutsche Welle один з органзаторів акції Андрій Тичина. Він зауважив, що найпроблемнішою ділянкою шляху до стадіонів Євро-2012 є траса Донецьк-Дніпропетровськ.

Тичина також розповів, що учасники автопробігу звертали увагу не тільки на дороги, а й на інфраструктуру міст, які приймають чемпіонат, та готовність придорожньої інфраструктури. «Туалети на дорозі є, але вони не відповідають уявленням європейців про санітарію та гігієну», – наголосив Андрій Тичина.

Їдьте з гарним настроєм!

Натомість попри негативні враження від недороблених трас, учасники автопробігу були приємно вражені гостинністю українців. Учасника акції з Москви Юрія Михайлова здивувала українська доброзичливість та хлібосольність. «У нас було стійке переконання, що в Україні погані дороги, люди не посміхаються і злі ДАІшники. А все виявилося зовсім навпаки. Дуже задоволений. У нас немає такої щирості», – поділився враженнями з Deutsche Welle Юрій Михайлов.

Ще одна учасниця автопробігу Любов Сазонова радить подорожнім частіше зупинятися в маленьких українським містечках, де є чимало цікавих пам’яток чи історичних місць. «Це і замки, і садиби. Головне – з яким настроєм їхати в Україну, такі і враження отримаєш», – переконана Любов Сазонова.

Під час автопробігу учасники склали своєрідний путівник для подорожуючих на авто іноземців, який допоможе зорієнтуватися на українських дорогах: як їхати, де зупинятися, що подивитися в Україні.

6 січня

Інші дати
Святий Вечір
Хай смачна кутя удасться, хай в сім'ї панує щастя, щоб весела коляда мир вам в хату принесла. Щоб співали рано півні, щоб велися в хаті гривні, щоб весело і багато провели Різдвяне Свято!
Розгорнути
Народився Степан Руданський
(1834, с. Хомутинці – 1873) - український письменник, фольклорист, лікар-епідеміолог, громадський діяч. Автор численних віршованих гуморесок «Співомовок»
Розгорнути
Народився Володимир Сосюра
(1898, ст.. Дебельцево Донецької області – 1986) - український поет. Автор поем "Махно", "Розстріляне безсмертя", автобіографічного роману "Третя рота" та вірша "Любіть Україну".
«Юначе! Хай буде для неї твій сміх, і сльози, і все до загину… Не можна любити народів других, коли ти не любиш Вкраїну!.. Дівчино! Як небо її голубе, люби її кожну хвилину. Коханий любить не захоче тебе, коли ти не любиш Вкраїну…» (Володимир Сосюра)
Розгорнути
Народився Василь Стус
(1938, с. Рахнівка Вінницької області - 1985) - український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник.
"Як добре те, що смерті не боюсь я і не питаю, чи тяжкий мій хрест. Що вам, богове, низько не клонюся в передчутті недовідомих верств. Що жив-любив і не набрався скверни, ненависті, прокльону, каяття. Народе мій, до тебе я ще верну, і в смерті обернуся до життя своїм стражденним і незлим обличчям, як син, тобі доземно поклонюсь і чесно гляну в чесні твої вічі, і чесними сльозами обіллюсь..." (В.Стус)
Розгорнути
Народився Валерій Лобановський
(1939, м. Київ - 2002) - український футболіст і тренер.
Розгорнути
Народився Микола Гришко
(1901, м.Полтава - 1964) - український ботанік, фундатор Національного ботанічного саду.
Розгорнути
Loading...