chrome firefox opera safari iexplorer

«Українську культуру» очолила племінниця міністра культури Кулиняка?

17 травня 2012 о 14:20

Після того, як 20 квітня з редакції держвидання «Українська культура» звільнився повним складом колектив журналістів, його очолила… племінниця міністра культури Михайла Кулиняка.

Про це повідомляє за результатами представлення 1000-го випуску «Української культури» у Києві медіатаблоїд «Дуся».

У таблоїді зазначається, що робота у державному журналі не така уже й завидна, що піднімали «Українську культуру» ледь не на одному ентузіазмі попередні члени колективу і видання з совкового та занудного стало цілком читабельним та цікавим.

Колишній редактор Марія Хрущак та колектив пояснювали своє звільнення тим, що перед ними поставили вимогу випускати журнал щомісяця, але грошей не вистачало навіть на випуск у квартал, не було гонорарного фонду, їх постійно годували обіцянками, тож довелося піти.

Що з журналом станеться після звільнення усієї редакції, всім київським журналістам було цікаво. І тут сюрприз – стає відомо, що «Українську культуру» очолить Оксана Гайдук, яку колишні працівники журналу називають родичкою міністра-скрипаля.

«15-го травня на моє місце призначили випускницю Інституту журналістики, племінницю міністра культури України Оксану Гайдук», – заявила на представленні 1000-го випуску вже колишній головний редактор журналу Марія Хрущак.

Судячи з сторінки Оксани Гайдук у соцмережі Facebook, дівчині десь 23-24 роки. У 2006-му вона закінчила школу № 16 у місті Кузнецьк Кемеровської області Російської Федерації.

Освіту журналіста племінниця Кулиняка отримувала в Інституті журналістики при університеті Шевченка. А своїм роботодавцем Оксана вказала дядькове Міністерство культури і туризму.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини культури

3 березня

Інші дати
Народився Антін Могильницький
(1811, с.Підгірки Івано-Франківська область – 1873) – український письменник, громадський і політичний діяч, греко-католицький священик.
«Кожний нарід, хоть би дикий, Любить свій родинний край, Любить отцівські язики, Свою мову і звичай». (Антін Могильницький)
Розгорнути
Народилася Наталена Королева
(1888, с. Сан-Педро де Карденья, Іспанія – 1966) – українська письменниця. В своїх творах опрацьовувала історичні та біблійні теми. Автор збірки легенд “Во дні они”, повістей “1313”, “Без коріння”, збірки оповідань “Інакший світ”, повістей “Предок”, “Сон тіні”, “Легенди старокиївські”.
Розгорнути