chrome firefox opera safari iexplorer

Найпопулярніший допінг на роботі — кава, шоколад і цигарки

26 червня 2012 о 15:48

Українці не часто випробовують терпіння свого керівництва – відриваються від моніторів комп’ютерів і паперів 2-3 рази на день.

Найпопулярніші стимулятори:

65,6% — кава;

13,9% — шоколад;

10,6% — цигарка;

5,3% — інше (кава+шоколад, кава+цигарка або кава+випічка);

2,7% — енергетичні напої;

1,3% — булочка або інша випічка;

0,7% — алкоголь.

Як часто підживлюєте «допінгом» свою розумову діяльність?

36% — 2-3 рази на день;

32,7% — один раз на день;

16,7% — 3-4 рази на день;

8,7% — 5-6 разів на день;

2,7% — кожну годину;

2% — постійно;

1,3% — по-різному.

«Ті, що приймають стимулятори,?“узалежнилися” давно (як мінімум, 3-5 років тому). Третина опитаних не змогла пригадати, як давно вони “підсіли” на каву чи шоколад, — розповідає спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та пресою hh.ua Наталія Маціпура. — Три чверті опитаних заявили, що викурена цигарка чи випита філіжанка кави допомагає їм зосередитися на роботі. Проте більшість дала неочікувану відповідь — хапаються за стимулятор, щоб відволіктися від роботи. Прогулянку по офісу або 10 віджимань від підлоги колеги можуть не зрозуміти. Простіше взяти горнятко і засипати туди чергову дозу кофеїну або попліткувати у “курилці” зі співробітниками. Опитані визнали, що такий перепочинок здатен підняти їм настрій».

Чому вживаєте свій «допінг»?

37,6% — щоб взяти паузу;

26,3% — щоб сконцент­руватися на завданні;

10,2% — щоб зняти стрес;

6,3% — інше;

5,4% — бо так роблять інші;

3,4% — не знаю.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути