chrome firefox opera safari iexplorer

Парламентська більшість у першому читанні ухвалила скандальний законопроект про мови

05 червня 2012 о 10:24

ВР ухвалила у першому читанні законопроект Колесніченка-Ківалова про засади мовної політики.

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект про засади державної мовної політики, ініціаторами якого є народні депутати від Партії регіонів Вадим Колесніченко і Сергій Ківалов.

Як передає кореспондент УНІАН, за дане рішення проголосували 234 із 248 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

«За» проголосували 187 народних депутатів від Партії регіонів, двоє членів фракції НУ-НС, 25 членів фракції КПУ, двоє — від Народної парті, шестеро членів групи «Реформи заради майбутнього» і 12 позафракційних депутатів.

Решта 4 мовних законопроекти були зняті з розгляду шляхом голосування.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

11 березня

Інші дати
Народився Олександр Афанасьєв-Чужбинський
(1816, с.Ісківці Полтавська область - 1875) –  український та російський письменник, етнограф, фольклорист, історик, мовознавець.
Як настане весна божа, Степ зазеленіє, Яких тільки нема квіток! Аж серце радіє; Ряст, барвінок, чебрець, зорі, Васильки і рута. (Олександр Афанасьєв-Чужбинський)
Розгорнути
Народився Володимир Липинський
(1863 – 1937) - український ботанік, академік, директор Одеського ботанічного саду.
Розгорнути

Новини Дивитися всі