chrome firefox opera safari iexplorer

Парламентська більшість відмовилася звільняти Табачника

21 березня 2012 о 13:36

Верховна Рада не включила до порядку денного сесії проект постанови «Про звернення до Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА з пропозицією про звільнення з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра ТАБАЧНИКА».

Авторами проекту постанови є Заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко, голова фракції НУ-НС Микола Мартиненко та голова фракції «БЮТ-»Батьківщина" Андрій Кожем'якін.

За включення до порядку денного проголосували лише 141 (при необхідних 226 – УНІАН) із 415 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Не голосували в повному складі фракції Партії регіонів, КПУ та Народної партії.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що «під керівництвом ТАБАЧНИКА відбувся практично повний провал державної політики в галузі освіти».

В документі також йдеться, що «не сумісними із високим статусом міністра і публічні висловлення Д.ТАБАЧНИКА антиукраїнської та антидержавної позиції по багатьох питаннях української історії та культури».

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути