chrome firefox opera safari iexplorer

Парламентська більшість відмовилась розглядати збільшення держзамовлення у ВНЗ

23 травня 2012 о 15:50

Рада відмовилася включити до порядку денного сесії законопроект № 10154, яким пропонувалося збільшити кількість бюджетних місць у вищих навчальних закладах з 51% до 75%.

За включення до порядку сесії законопроекту проголосували лише 35 депутатів при мінімально необхідних 226.

Законопроектом пропонувалося внести відповідні зміни до статті 23 закону «Про вищу освіту».

Згідно з проектом, пропонувалося покривати витрати на реалізацію законопроекту за рахунок оптимізації управління державними коштами та посилення фіскальної дисципліни.

Як повідомлялося, в липні 2011 року депутати Ради, члени фракції БЮТБ Павловський і Олександр Сочка запропонували парламенту аналогічний законопроект, проте він також не був підтриманий Радою.

Нагадаємо, 17 травня Кабінет міністрів затвердив державне замовлення на підготовку 79 тисяч молодших спеціалістів, 127,2 тисяч бакалаврів та 74 тисяч фахівців у 2012/2013 навчальному році.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути