chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві виступлять Елтон Джон і гурт Queen

30 червня 2012 о 09:11

Благодійний концерт 30 червня в офіційній фан-зоні Євро-2012 в Києві розпочнеться з виступу сера Елтона Джона, після чого на сцену вийде гурт Queen.

«Елтон Джон виходить на перший тайм, гурт Queen на другий тайм», — повідомила на прес-конференції в п'ятницю у Києві засновник фонду АнтиСНІД Олена Пінчук.

У свою чергу гітарист Quenn Брайан Мей зазначив, що Елтону Джону необхідно їхати відразу після свого виступу, тому гурт не зможе виступити з ним разом на одній сцені.

За його словами, їм цікаво працювати з новим вокалістом Адамом Ламбертом, і можливо, це вдихне якесь нове життя в наші пісні. Б.Мей зазначив, що музиканти брали до уваги побажання, висловлені українцями в ході інтернет-голосування за улюблені пісні гурту. «Але коли організовуєш шоу, то потрібно враховувати різні моменти. У нас є певна програма, яка з'єднує нас разом з Адамом Ламбертом», — зазначив він.

«Причина, чому ми приїхали, це боротьба зі СНІДом. І те, що Олена (Пінчук) запропонувала, це дуже важливо. Відбулася ціла низка подій, завдяки Олені і Києву. Ми не хочемо на цьому заробляти. Нам, звичайно, оплатили переїзд і т.д. Ми робимо щось, щоб поліпшити світ. Ми з Роджером не бідні люди», — наголосив Мей.

Ударник Queen Роджер Тейлор зазначив, що добре пам'ятає благодійний концерт гурту в Харкові у 2008 році. «Було холодно, вечір, але людей було дуже багато, і це було фантастично. Нам запам'яталася та реакція, яку ми бачили серед молоді. І ми раді, що можемо допомогти в справі боротьби з ВІЛ/СНІД», — сказав він.

За його словами, якщо порівняти з його першим приїздом в Україну у 90-і роки, то країна стала більш сучасною, і незмінним залишилася гостинність українців.

Тейлор також розповів, що є уболівальників футбольного клубу Челсі і дивився матч Англія-Україна на Євро-2012. «Це була дуже цікава гра. Там був незарахований гол, але історія розпорядилася так», — сказав він.

Музиканти Queen також вказали на те, що знаменита пісня гурту We are the champions не замислювалася як футбольний гімн. «Ця пісня означає, що ми всі разом чемпіони, вона націлена на те, щоб об'єднувати людей», — пояснив Тейлор.

Засновник фонду АнтиСНІД Олена Пінчук наголосила, що для організації концерту 30 червня довелося докласти певних зусиль. «Це великі люди з великим серцем, вони змінили свої плани, вони були дуже зайняті і у них були свої проекти. Вони виділили місяць на репетиції, запросили вокаліста в гурт і ось вони тут. Їх великі пісні мають дуже великий вплив на те, як будуть поводитися молоді українці, змусять їх замислитися про те, що потрібно бути обережними, піклуватися про своїх рідних і близьких», — сказала вона.

Виручені гроші від концерту фонд має намір витратити на проекти, пов'язані з ВІЛ-позитивними дітьми-підлітками.

27 січня

Інші дати
Олекса Тихий
(27 січня 1927, хутір Їжівка, Краматорівський район, Артемівська округа — 5 травня 1984, тюремна лікарня м. Пермі) український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи. Виступав на захист української мови. Помер в ув'язненні.
Розгорнути
Народився Павло Чубинський
(1839, м.Бориспіль Київська область – 1884) – український етнограф, фольклорист, поет, громадський діяч, автор слів Гімну України.
Душу й тіло ми положим За свою свободу, І покажем, що ми, браття, Козацького роду! Гей-гей, браття милі, Нумо братися за діло! Гей-гей пора вставати, Пора волю добувати!
Розгорнути
Народився Архип Куїнджі
(1842, м.Маріуполь - 1910) – український та російський живописець-пейзажист грецького походження, педагог. Автор картин «Українська ніч», «Дніпро вранці», «Ніч на Дніпрі».
Розгорнути
Народився Павло Тичина
(1891, с. Піски Чернігівська область – 1967) – український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч.
«Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух, - Лиш Соняшні Клярнети. У танці я, ритмічний рух, В безсмертнім всі планети. Я був – не я. Лиш мрія, сон. Навколо дзвонні звуки, І пітьми творчої хітон, І благовісні руки». (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Іван Гончар
(27.01.1911 – 18.06.1993) – видатний громадський та культурний діяч, скульптор, живописець, графік, народознавець, колекціонер. Заслужений діяч мистецтв УРСР (1960), Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1989), Народний художник України (1991). Один з ініціаторів створення Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, а також Музею народної архітектури та побуту України; засновник відомого в Україні й за кордоном громадського музею, який від 1960-х років став осередком українського національного відродження.
«Багато погроз і попереджень довелося почути мені від невігласів, які зневажали мою творчість, які забували про те, що без коренів немає дерева, а без дерева плодів …Я давно поставив собі за мету жити і творити для народу. Якщо вкласти всю душу в свою працю, то потім тобі це якось повернеться». (Іван Гончар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі